Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam darmowej wciągającej gry z rankingiem (bez też może być , ale fajnie byłoby gdyby była z rankingiem) ! MMORPG/FPS


LastHunter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ArcheAge

MMORPG bardziej pod sandbox wyszlo pare dni temu tylko ciezko sie dostac bo kolejki sa aby wejsc. Gra miadzy i jest w uj podobna do wowa tylko ze za free.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Mass Effect 3 Multiplayer.

 

Masz rankingi krajowe, globalne, znajomych oraz rankingi wyzwań które odblokowują nowe bannery.

 

Gra od dwóch lat nie jest wspierana już, to nie ma banów za używanie czitów etc. W pewnym aspekcie P2W bo możesz kupować pakiety widma za kredyty w grze lub punkty Bioware.

Opublikowano

Mass Effect 3 Multiplayer.

 

Masz rankingi krajowe, globalne, znajomych oraz rankingi wyzwań które odblokowują nowe bannery.

 

Gra od dwóch lat nie jest wspierana już, to nie ma banów za używanie czitów etc. W pewnym aspekcie P2W bo możesz kupować pakiety widma za kredyty w grze lub punkty Bioware.

Autor napisał że chcę DARMOWĄ grę.

 

Jeśli ci się bardzo nie śpieszy, poczekaj aż zwolnią się kolejki do ArchAge.

Druga propozycja to Archlord 2, też fajna gierka.

Neverwinter, Cabal, może TeamFortress 2?

"będę rozjeżdzał wam serca na dwudziestu calach"  B)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...