Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Modernizacja kompa? RAM? Płyta główna TEMP?


komputervip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://scr.hu/1du4/8ox9s

http://scr.hu/1du4/5e0uo
 

Tak prezentują się części mojego starszego komputera. Chodzi mi o to, że kiedy gram w FIFĘ 15 DEMO to czasem mi ją trochę laguje. Co by w nim wymienić? Potrzeba więcej RAMU? Tak z 4GB czy coś innego? Po 2. Właśnie po sprawdzeniu specyfikacji programem Speccy pokazało mi temp. płyty głównej 100 stopni/ o.O  http://scr.hu/1du4/eaq7t  Wyniki z HWmonitor też to pokazują?

 

I jeśli można to prosiłbym o linki do jakiegoś sklepu internetowego z aukcją na której jest dana część którą możnaby kupić nw RAM, procesor, nie wiem co muszę wymienić.

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Interesują cię używki?

Najlepiej podaj konkretny budżet. 300zł 500? więcej?

Procesor: Intel Core i5 4690

Płyta główna: MSI B85-G43

Zasilacz: Thermaltake 530W

RAM: Crucial Ballistix 8 GB

Karta Graficzna: MSI GTX 770

Dysk SSD: Plextor 128 GB M6S

 
Opublikowano

Interesują cię używki?

Najlepiej podaj konkretny budżet. 300zł 500? więcej?

Jeżeli byłyby w dobrym stanie, nie przytyrane to tak. 350ZŁ.

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Czyli muszę poprostu więcej RAM'u mieć? To w takim razie chyba wezmę to: http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=113_278&products_id=56504

 

A co z tą płytą główną? Temperatura 100 stopni :/ Trochę mnie to niepokoi...

Dacie radę znaleźć coś pod mój procesor i reszte części? A RAM ten co wyżej napisałem, że wezmę.

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Prawdopodobnie czujnik jest uszkodzony. Co do modernizacji to trzeba zmienić grafikę - polecam tą http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-r7-250x-1gb-gddr5-128bit-dvi-hdmi-displayport-r7-250x-1gd5-640345/ . Wydajność na poziomie HD7770/7790 więc do FIFY starczy, karty z serii GT są słabo wydajne, bo są to karty biurowe. 

PMK3yt4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...