Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Edytowane Shinsoo M1 oraz Jinno M1 by Nestium


Nestium

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

9343714090852671235366.png


Tak więc udostępniam wam Edytowane Miasta.


Nie są jakieś doskonałe czy też niezwykłe ale miały być użyte na Nestiumie.


Gdyż my już mamy całkiem inne miasta, postanowiliśmy wam te udostępnić.


Bardzo fajnie zostały wykonane.


 


Prezentacja:


 


Shinsoo:


 



 


Jinno:


 



 


Pobieralnia:


 


[DL]:



http://www51.zippyshare.com/v/77888662/file.html

[Skan]:



https://www.virustotal.com/pl/file/9c09609a3ddf93fba55a382c6b53d215cb1a83e4e6125f3dfebfbb7c2689d48a/analysis/1410972287/

[TuT] Dla początkujących.


 


1. Pliki nie są spakowane w eix epk musicie je sobie podmienić w Outdoorach lub tam gdzie macie miasta.


CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A te krzaki i kwiaty są w paczce?

 

Ogólnie praca ładna.

Nie ma, później je dogram jak znajde czas i zeedytuje temat.

Dobrze, że mi przypomniałeś.

CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

Opublikowano

Świetna robota :D dzięki wykorzystam i zostawiam + :P btw co to za muzyka w tle?

nieregulaminowa sygnatura - zawarty odnośnik do fanpage'a


Opublikowano

Świetna robota :D dzięki wykorzystam i zostawiam + :P btw co to za muzyka w tle?

Oj już nie pamiętam, msc temu jakoś to nagrałem.

CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

Opublikowano

Oj już nie pamiętam, msc temu jakoś to nagrałem.

Eh kurde :/ lipa lipa wielka :P ale dz za odpowiedź i powodzenia ;p

nieregulaminowa sygnatura - zawarty odnośnik do fanpage'a


Opublikowano

Eh kurde :/ lipa lipa wielka :P ale dz za odpowiedź i powodzenia ;p

Postaram się jutro na dysku przeszukać być może znajde jak ci tak zależy. :)

Przynajmniej postaram się znaleźć.

CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

Opublikowano

Postaram się jutro na dysku przeszukać być może znajde jak ci tak zależy. :)

Przynajmniej postaram się znaleźć.

Ok to czekam z niecierpliwością :D najlepiej tą pierwszą z pierwszego filmiku bo tą reszte to znam xD

nieregulaminowa sygnatura - zawarty odnośnik do fanpage'a


Opublikowano

Idealne dla fanów bugów.
Attr nie pokrywający się z plikami klienta, a potem zonk.

Moim zdaniem tylko kompletny debil wgrywa do klienta miasta bez dokładnego attr do nich, ale ja świata nie zmienię.

Do W.Cz. pana Nestium, skończyłem Was krytykować (zwyczajnie znudziło mi się tłumaczenie mych słów na 2 wersję, dla ludzi i dla Was) ale nadal pamiętam jak wielokrotnie zostałem przez Was nazwany złodziejem. Dziś się bardzo cieszę że właśnie tak mnie nazywaliście, możliwe że nazywacie dalej. Ta chwila nastała dokładnie w tym momencie, w którym zobaczyłem swoje prace w Waszym kliencie. Gratuluję panu i całemu zespołowi serwera Nestium, w mojej opinii jesteście hipokrytami roku. (Możliwe że następnego również).

0VPaRnd.png

Opublikowano

Idealne dla fanów bugów.

Attr nie pokrywający się z plikami klienta, a potem zonk.

 

Moim zdaniem tylko kompletny debil wgrywa do klienta miasta bez dokładnego attr do nich, ale ja świata nie zmienię.

 

Do W.Cz. pana Nestium, skończyłem Was krytykować (zwyczajnie znudziło mi się tłumaczenie mych słów na 2 wersję, dla ludzi i dla Was) ale nadal pamiętam jak wielokrotnie zostałem przez Was nazwany złodziejem. Dziś się bardzo cieszę że właśnie tak mnie nazywaliście, możliwe że nazywacie dalej. Ta chwila nastała dokładnie w tym momencie, w którym zobaczyłem swoje prace w Waszym kliencie. Gratuluję panu i całemu zespołowi serwera Nestium, w mojej opinii jesteście hipokrytami roku. (Możliwe że następnego również).

Nic mnie twoje zdanie nie interesuje jesteś i będziesz dla mnie złodziejem. Opinia amatora mnie nie interesuje co kradnie z innych gier modele i sie chwali co to on nie robi.

 

Topic@ Reff.

CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

Opublikowano

Nic mnie twoje zdanie nie interesuje jesteś i będziesz dla mnie złodziejem. Opinia amatora mnie nie interesuje co kradnie z innych gier modele i sie chwali co to on nie robi.

 

Topic@ Reff.

Napisał człowiek który użył u siebie moich prac.

Prawie jak komplement. 

0VPaRnd.png

Opublikowano

Napisał człowiek który użył u siebie moich prac.

Prawie jak komplement. 

Nic twojego nie mam u siebie na serwie jełopie :D

CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

Opublikowano

Nic twojego nie mam u siebie na serwie jełopie :D

Czyli nawet nie wiesz jakie składniki tworzą Twój serwer i od kogo pochodzą. GZ!

 

@topic - fajne miasta użyjemy na Atreyi bo jak zobaczyłem to ręka noga mózg na ścianie, Naid mi nie odpisuje 2 dni więc u Niego pewnie też. xD

0VPaRnd.png

Opublikowano

Zróbcie jeszcze Chunjo i będzie git .

 

Po malu zaczynam sie brac za to ;]

Bardzo ładna praca, świetnie to wyszło. Bardzo mi się podoba.

Dzięki .

CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...