Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o kupnie Minecraft przez Microsoft?


i'Upload

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim zdaniem twórca ewidentnie miał już dosyć pracy nad projektem a nie chciał zepsuć w żaden sposób samej gry. Zadanie chyba trochę go przerosło, co zresztą sam, zaznaczył w oświadczeniu. Trzeba uszanować tę decyzję i trzymać kciuki, że będzie dobrze. Ostatecznie, są gorsze firmy niż Microsoft, np EA...

Pobierz Minecraft wersję 1.8.3 i zabieraj się do roboty! :D

 

Opublikowano

Nie dawno głośno było w związku z przepisywaniem minecrafta do C++. Ja myślę, że będzie z tym za dużo roboty i Microsoft po prostu nie będzie chciał się w to bawić. Możliwe jest, że cena minecrafta będzie wynosiła jakieś... 200-250 zł i będzie do kupna w sklepach na PŁYCIE. Co z bukkitem? Nie wiadomo ;c

6770714055827651007269.jpeg
Opublikowano

Płatne mody do minecrafta :D Gdy ktoś napisze mod, to 

będzie musiał być on płatny i z każdego zakupionego modu 25 % do

Microsoftu będzie :P  Ale tak na poważnie, to raczej nie powinno się

wiele zmienić, oprócz zmian na lepsze. Tak szczerze mówiąc to

było widać, że całemu Mojangowi już brakowało pomysłów na

minecrafta. Wszystko będzie dobrze, do czasu, aż minecraft premium

tym kto kupili zostanie. Cenę raczej zostawią,bo w końcu 100 zł

to i tak swoje jest, za grę na PC, która jest kwadratowa :D

Czekam na wersję minecrafta 2.0 zrobioną przez Microsoft :)

Opublikowano

Ble ble ble..

Wam chyba Microsoft kojarzy się tylko z bluskrinem.

Nie ważne, że przez cały czas swojego istnienia wydali naprawdę dobre OS (które były proporcjonalne do roku ich wydania), tysiące apek z których korzystamy choć większość nie wie o ich istnieniu..

Ale lepiej powiedzieć, że Microsoft zepsuje to bo stworzyli Windows Vista, ale cena premek wzrośnie, albo w minecrafcie pojawią się koła.. Bez sens, a tu jeszcze wiekszy: "O nie, przerobią go z Javy na jakiś C++/C#", i co z tego? Mało jest programistów języków typu C?

W większości tych, którzy płaczą to zapewne piraty ^^

Opublikowano

Według mnie wyjdzie to Minecraftowi na zdrowie.

Ponieważ: Będzie więcej programistów , Koniec z ,, Minecraft przestał działać `` , exclusive na xboxa.

Nowy silnik C++ ?

76561198151853599.png
Opublikowano

źle się dzieje gdy gra stworzona przez jedną firmę jest sprzedawana drugiej.

Może zabraknąć spójności i czego się najbardziej boje to rozwój gry w złym kierunku.

Heros 3 zostało sprzedane i jego kolejne wersje już nie były takie dobre.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Może go bardziej zoptymalizują i shadery będą lepiej chodziły na słabszych komputerach? :)

Minecraft będzie zżerał komputer, bo musi ciągle wczytywać świat. Zostaje kupić lepsze PC.

 

@t Ja tam się cieszę i czekam na dobra wersję na Windows Phone :P

9YbAX2Z.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...