Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Verdea.pl poszukuje reklamy!


Gość 'Amber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oczywiście musze was polecić.

Serwer pewny oraz stabilny od bardzo długiego czasu.

Zachęcam wszystkich do współpracy z tym zespołem.

Pozdrawiam.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

O reklamie się myśli przed startem, inaczej serwer nie wypali, nawet najlepszy. Zwłaszcza w tych czasach, kiedy metin staje się "przeżytkiem" 

Osobiście poleciłbym, stworzenie s2, który od początku miałby zarąbistą reklamę, jako widz, poleciłbym NoPerfectGames, fajne game playe robi :)

Inne reklamy typu, banner na stronach są nie przydatne ( i tak nikt w nie, nie klika ) 

Wiem, że trochę nie na temat, ale tak poleciłbym Właścicielowi serwera gdyby był moim "kumplem" 

+ Odróżnić trochę s1 od s2 i nie zj*bac startu bo to najważniejsze (obecnie każdy dobrze rokujący serwer miał jakiś "błąd" typu cofka, po którym nie mogą się podnieść, np Mal*stia czy Dre*kon)

Opublikowano

O reklamie się myśli przed startem, inaczej serwer nie wypali, nawet najlepszy. Zwłaszcza w tych czasach, kiedy metin staje się "przeżytkiem" 

Osobiście poleciłbym, stworzenie s2, który od początku miałby zarąbistą reklamę, jako widz, poleciłbym NoPerfectGames, fajne game playe robi :)

Inne reklamy typu, banner na stronach są nie przydatne ( i tak nikt w nie, nie klika ) 

Wiem, że trochę nie na temat, ale tak poleciłbym Właścicielowi serwera gdyby był moim "kumplem" 

+ Odróżnić trochę s1 od s2 i nie zj*bac startu bo to najważniejsze (obecnie każdy dobrze rokujący serwer miał jakiś "błąd" typu cofka, po którym nie mogą się podnieść, np Mal*stia czy Dre*kon)

Przed startem była reklama, zobacz sam, kiedy temat został stworzony. NoPerfect również reklamował serwer.

U nas nie było żadnej cofki. No i póki co nie planujemy startować z s2, no ale kto wie. ;)

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...