Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| Zapowiedź | HadesMu | Season4Ep6 | Exp: 50x | Drop 40% |


Muscol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

614871410730810906982.png

 

Mamy zaszczyt zaprosić was drodzy gracze na nowo powstały serwer Mu Online pod nazwą HadesMu
  Owa gra powstała na wizji doświadczonych graczy , która oderwie was od monotonnego życia do
fantastycznej przygody dzięki której zostaniecie w niej na dłuższy czas . Dzięki doświadczeniu
i wielu lat przegranych na różnych serwerach , odnaleźliśmy wręcz idealny nie powtarzalny konfig.
 Porażki innych serwerów motywowały nas do jeszcze większego działania który przerodził się własnie w świat HadesMu.
Wiadomo nikt ani nic nie jest doskonale, lecz nam do przybliżonej doskonałości
brakuje właśnie Ciebie drogi graczu, tak więc nie wahaj się i dołącz do wiecznych samurajów
.

 

553091410730810906982.png

 

 

ZAPRASZAMY NA TESTY SERWERA, VIP NA 2 TYGODNIE DO WYGRANIA.

 

Planowana data testów: 16.09.2014r

Planowana data startu: 10.10.2014r
 

Nazwa Serwera: HadesMu

Wersja Serwera: Season4Episode6

Maksymalna il. Graczy:  200

Lokalizacja:  Poznań

Dedykowany:  Tak

God ziny działania: 24/ 7

Strona serwera: www.hadesmu.pl

Rejestracja: www.hadesmu.pl/index.php?page_id=register

Link do klienta: KLIKNIJ ABY POBRAĆ

Skan: KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ

Forum:  Link na stronie głównej serwera.

 

 

473361410730811906982.png

 

Exp: 50x   | ExpVip: 60

  Drop: 40% | DropVip: 50%
 
 
Bless Bug: Brak 

  HP potworów: 100%  
 
 
Rate Bless oraz Rate Bless+Luck:100%/100%  

   Rate Soul oraz Rate Soul+Luck: 50%/65% 
   Rate Life: 70%
 
  
Maksymalny poziom i Opcje dla itemów:+13+28
  
 
Maksymalny poziom: 400
 
  
Zen Party Bug: Nie 

   Party Exp: Tak 
  Potion Bug: Nie
  Shadow Bug: Nie
    Gildia: 300LVL

    Serca, boxy, firecracker itd.:Tak

 

 

 

595841410730811906982.png

 

 

Lvl wymagany do resa: 400

Itemy wymagane do resa: 20.000.000mln i 10 blesów

Nagroda po resie: 6crd do WebShopa

Bonusy: Co 10 res bonus 5 crd

 

 

 

459951410730812906982.png

 

  DK: 5/6
  DW: 5/6
  Elf: 5/6
  MG: 6/7
  DL: 6/7

  Summoner: 5/6

 

 

 

755061410730812906982.png

 

+10: 50 (+Luck: 60 )
+11:  45 (+Luck: 55 )
+12:  40 (+Luck: 50 )
+13: 35 (+Luck: 45 )

 

 

312281410730813906982.png

 

Goldy : 6 godzin

Hatchery Event: 6 godzin

Bali Event co 3 godziny

Dragon co 6 godzin

White Wizard co 6 godzin

 

 

133751410730813906982.png

 

* Blood Castle *
* Devil Square *
* Chaos Castle *
* Castle Siege *
* Castle Deep Event*
* CryWolf *
* Kundun *

* Drop Event *

* Hatchery Event *

 

590501410730814906982.png

 

 

 

Administratorzy: Hades,Insomnia,Matek

GameMasterzy: ------

 

 

796491410730814906982.png

Serwer vip zostanie uruchomiony 2 tygodnie po starcie serwera.

 

Publikacja będzie na bieżąco uzupełniana.

Opublikowano

Ciekawe ile postoi czy znowu będzie tak jak z CreationMu ;)

 

Proponuję większy exp. 

 

Zagrałbym na tej wersji :)

Opublikowano

Zapewne wywnioskowałeś że jest to Creation z opisu wstępnego, fakt byłem powiązany z tamtym serwerem ale ten ma nie dużo z nim wspólnego. Mam nadzieje że wszystko się uda i serwer postoi jak najdłużej.

 

 

Większy exp w jakim zakresie?

Opublikowano

Zapewne wywnioskowałeś że jest to Creation z opisu wstępnego, fakt byłem powiązany z tamtym serwerem ale ten ma nie dużo z nim wspólnego. Mam nadzieje że wszystko się uda i serwer postoi jak najdłużej.

 

 

Większy exp w jakim zakresie?

200 - 1000

Opublikowano

Myśle ze jednak nie będziemy robić z tego serwera tzw medium. Exp będzie w granicach 30 do 150x. Musimy wspólnie ustalić ten złoty środek.
 
 
Do wypowiedzi zaprasszam na temat konfiguracji :xxx
 
 
Forum serwera wystartowało.
Już dzisiaj o 20/21 ukaże się strona www i klient do testów. Serdecznie zapraszamy.

Opublikowano

Myśle ze jednak nie będziemy robić z tego serwera tzw medium. Exp będzie w granicach 30 do 150x. Musimy wspólnie ustalić ten złoty środek.

 

 

Do wypowiedzi zaprasszam na temat konfiguracji : xxx

 

 

Forum serwera wystartowało.

Już dzisiajo 20/21 ukaże się strona www i klient do testów. Serdecznie zapraszamy.

 

 

IPB Retail, strzelasz sobie kulę w nogę. Jeśli chcesz poważnie wystartować zastanów się nad tym.

 

Powodzenia, wielu graczy życzę :)

DMT 😉

Opublikowano

Z Retailem także mogę wystartować poważnie, forum to rzecz czysto informacyjna więc jeżeli naprawde będe musiał zmienić ten silnik to go zmienie i myśle że z tego powodu nie poniose zbyt dużych strat.

 

 

Dziękuje nawzajem.

Opublikowano

Retail to nie problem spójrz na inne fora serwerów też cisną tak samo . 

Jak jest płatny to poco go wystawiają jak każdy może z niego skorzystać. ;)

 Pozdrawiam . 

Opublikowano

Nie ma co owijać jednak w bawełne ostateczna ogólna konfiguracja serwera to :

 

Exp normal: 50x

Exp vip: 60x

Drop normal: 40%

Drop vip: 50%

Res na 400lvl

Koszt resa: 20mln zen i 10 blesów

Nagroda: 6crd / Co 10 res bonus 5crd

 

Reszta konfiguracji będzie uzupełniana już dokładnie o wszystkich zmianach będe informwował, już nie długo startujemy z testami .

 

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Nie ma co owijać jednak w bawełne ostateczna ogólna konfiguracja serwera to :

 

Exp normal: 50x

Exp vip: 60x

Drop normal: 40%

Drop vip: 50%

Res na 400lvl

Koszt resa: 20mln zen i 10 blesów

Nagroda: 6crd / Co 10 res bonus 5crd

 

Reszta konfiguracji będzie uzupełniana już dokładnie o wszystkich zmianach będe informwował, już nie długo startujemy z testami .

 

 

Pozdrawiam.

Dobrze że napisałeś, bo już szykowałem się na testy i na start :)

Opublikowano

 

Are you really a human? Enter the verification code correctly!

 

 

Image Verification: Input error: Invalid referer

 

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego nie da sie zarejestrować ? Płeć wybieram a kodu nie ma do przepisania więc w czym problem ?

 

 

Po kliknięciu w serwer wywala DC...

Opublikowano

Pozbyliśmy się dc, zapraszam na testy . Każdy kto chce otrzymać itemy na czas testów niech napisze mi na forum serwerowym (Hades) wiadomość napewno coś wrzuce.

 

 

Co do rejestracji sprawdź teraz czy pokazuje Ci recaptche, jeżeli masz adblocka to go wyłącz na czas rejestracji.

Opublikowano

Popraw formularze oraz CSS bo trochę brzydko to wygląda.

 

http://185-25-151-71.greendata.pl/ - ajaj, tylko BGP Blackholing? Jak pójdą większe DDoS'y możecie mieć problemy... Pomyślcie nad zakupem  firewalla sprzętowego jakieś CISCO ASA (5505) czy cuś :)

DMT 😉

Opublikowano

Jest lipa jednak z tymi DC chyba bedziemy musieli zmienic maszyne, VVirus serwer stał na maszynie do testowania i nie był jeszcze zabezpieczany przed ddosem.

Opublikowano

Night112233 pisze:

Bardzo długo zapraszam tez hakerów do pokazania co potrafia , każda próba ataku skończy się zainfekowaniem komputera i dołączeniem do mojego bardzo duzego botnetu wiec zapraszam cfaniaków także   :) Nasza współpraca z Firma AVAST i KASPERSKY LAB (Opracowaliśmy System ochrony przed dossem 99% skuteczny ) osiągneła bardzo pozytywny wynik system jest dosteny dla użytkowników Avast i Kaspersky oczywiscie tylko za opłata licencij pracujemy tez z DarkSide network i IGCN oczywiscie odpłatnie nasi sponsoży zainwestowali bardzo dużą sumę pieniędzy wiec projekt nie może sie skończyc niepowodzeniem z tego co wiecie to prace nad tym serverem trwały az pół roku i jestesmy z niego bardzo dumni to wszystko co chciałem dodać nie bedę odpisywać na beznajdziejne komentarze typu 

 

 

Ogarnijcie takie coś !! ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...