Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Dział StrongHold?


Vilche

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowy dział o Serii Stronghold?

Podobno ma być głośno po premierze najnowszej odsłony tej że gry, to czy nie warto zrobić działu?

 

 

edit?

Nie bd zły jak mnie dajcie na kid moda tam, bo interesuję się tą grą od paru ładnych lat.

 

Co mogę powiedzieć na temat tej części?

Jedynie to że premiera jest na  23 września, gdyż nadal starają się poprawić masę błędów i problemów z połączeniem. 

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Bardzo fajna gra, do dziś mam zaistalowana twierdze krzyżowiec (wersja HD) :D

Teraz wychodzi Twierdza : Krzyżowiec 2   (nie mylić z twierdza 2) , z tego co widziałem jest super odnowiona :) Na szczęście będzie dużo trudniejsza, bo w pierwszej odsłonie wystarczyło mieć 5 min. spokoju i byłeś nie pokonany :) 
Ps. Gra ktoś online? 

 

 

Na TAK

 

 

Ps 2: 

Mógłbyś się bardziej postarać piszac propozycję dodajac trochę informacji na temat gry.

1363095337-U286162.png

Admin Cienia
Opublikowano

Nawet w dziale "Gry RTS" nie widać zbyt dużej liczby tematów dotyczących serii Stronghold.

Jestem na nie.

1294477714-U1.png

Opublikowano

Nawet w dziale "Gry RTS" nie widać zbyt dużej liczby tematów dotyczących serii Stronghold.

Jestem na nie.

Skoro GM tak uważa to ja też. Nie

 

 

edit?

Nie bd zły jak mnie dajcie na kid moda tam, bo interesuję się tą grą od paru ładnych lat.

W nowych działach nie ma Kidmodów. :D 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Gra stara, do tego mało ludzi się nią interesuje.

Nie. 

ja p******e ze tacy ludzie sie tu wypowiadaja

 

Cóż z tego że nowa część stronghold wychodzi po jutrze no ale stara no niestety;/

Jestem na tak


Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

Opublikowano

ja p******e ze tacy ludzie sie tu wypowiadaja

 

Cóż z tego że nowa część stronghold wychodzi po jutrze no ale stara no niestety;/

Jestem na tak

Co z tego że wychodzi nowa część? Pewnie 90% forum o tym nie wie, poza tym gra zyska rozgłos właśnie dzięki nowej części a potem to wszystko ucichnie bo gra i tak ma mały rozgłos. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...