Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z wejściem na różne serwery.


kuba669

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z minecraftem ponieważ gdy

wchodzę na jaki kolwiek serwer ... to wyskakuje coś takiego :

Logowanie...

Logowanie nie powiodło się : Serwery uwierzyteniajace sa obecnie w  konserwacij .

i tak już przez rok może ktoś poradzi daje like !

Opublikowano

Aktualnie mogą występować różne problemy.

Masz konto PREMIUM?

Jakiego Launchera używasz ?

Dzieje się tak dosłownie na każdym serwerze ?

Przeinstaluj całego MC.

Zaktualizuj JAVĘ.

Opublikowano

Wszyscy wiemy że w Moajngu dzieją się teraz różne dziwne rzeczy, więc czasami może coś nie działać.

Najlepiej jest:

1. Zaktualizować Jave, zgodnie z Twoim komputerem (32 lub 64 bit)

2. Odinstalować Minecraft'a

3. Napisać do Mojang'u

 

https://help.mojang.com/

Opublikowano

jest kilka rozwiązań tak jak koledzy wyżej pisali .

 

1.Reinstal minecrafta

2.Używanie oficjalnego launchera z minecraft.net

3.Ostatecznie napisanie do mojangu

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Musisz zaktualizować Jave.

 

- Zmienić launchera na Magic Launcher lub KeiNett.

 

- Zreinstalować Minecrafta.

 

Jeżeli te sposoby nie pomogą co napisałem wystarczy ci jedynie napisać do Supportu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...