Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam wciągającej gry , gdzie dzieje się dużo akcji FPS/MMORPG


LastHunter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedna z najbardziej wciągających gier jest CounterStrike, ja ci polecam CS:GO, co update większe możliwości, nowe mapy, skiny do broni, miliony graczy, mnóstwo serwerów, tourmenty, rankingi, rangi, możliwość spadku, świetna komunikacja, gracze przeważnie współpracują z tobą na głosowym chatcie, 5v5 tourmenty.

**Tania gra w święta zchodzi nawet do 5$** ogólnie 10-16$ nie więcej,

Na średnim PC grę pociągniesz bez problemów.

Co do innych gier to kiedys 'noulajfiłem' w cod'a black ops1, MW3 i coś jeszcze (i chyba bo2).

Teraz nie mam już tyle czasu na gry.

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngSK_1964 w Darkorbit grałem 4 lata , od 2012 nie gram , bo zjebali gre totalnie i jest już p2w tylko.

 

 

Wot średni , jakoś mi nie przypadł .

 

No co ty nie powiesz ; o

Jak myślisz kto cię na UW ciągle ubijał ?

 

@top Tibia

1377808813-U903831.png

Opublikowano

Call of Duty: Ghosts kampania

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Są prywatne serwery WoWa 100 % darmowe.

Combat Arms

Cs 1.6 lub CS go

Tera

Last Chaos

ThisIsFan_eune_10_6_logo.png

Opublikowano

Prywatne servery wowa są tak pobugowane, że nie zagrasz.

 

@topic

Nie ma tak naprawdę darmowych gier, free2play są niby darmo, ale mają itemshop w którym płacisz realnymi pieniędzmi, niby nie trzeba, ale jednak w końcu musisz to zrobić bo inni gracze którzy płacą nie będą ci dawali życ np. na PvP...

 

Free2Play:

- 4Story

- Metin2

- Allods Online

- C9

- Rappelz

- Age of Wulin

- Aion

- World of Warcraft (za darmo do 20 lvla)

- Runes of Magic

- RIFT

- S.K.I.L.L. (FPS free4play multiplayer, moim zdaniem najlepszy darmowy shooter)

I dużo innych.

Sygnatury brak.

Opublikowano

- procesor AMD Athlon II X2 240, AM3, 2x2.8GHz
- 6GB DDR3, Kingston, 2x2GB+2x1GB
- karta graficzna MSI nVidia GeForce GTX650, 1GB DDR5, HDMI
- dodatkowy wentylator 120mm Cooler Master w obudowie
- zasilacz 500W FSP Fortron, PFC

-Win 7 HP

 

 

A Takie pytanko odbiegające od teamtu ile FPS wyciągne  w BF3 i na jakich detalach i w rozdzielczsoci 1366 x 768 ?

 

 

Hi%20im%20twuj%20stara_eune_55_7_nozg.pn

WojakPL

 

Masz problem w czymś Ci pomóc pisz na PW

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...