Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się kupić hosting VPS na Nanobit.pl?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piszesz w forum Minecraft, więc przypuszczam że ten vps będzie wykorzystany pod mc. Z tego co przeczytałem o tym vpsie, wygląda przyzwoicie, aczkolwiek nigdy o nim nie słyszałem.

Opublikowano

Nie polecam! Przeszukałem (trochę powierzchownie) ich stronę. Nie ma REGONU ani NIPU

Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata. Ale nie zapomnij, że lata składają się z wielu dni, nie zmarnuj ani jednego.

Opublikowano

Witam,

@p137

Nie używamy NIPU ani REGONU, ponieważ jesteśmy firmą zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii, gdzie takim identyfikatorem jest CRN (Company Registration Number). Można go łatwo znaleźć w naszym regulaminie, wystarczy go otworzyć:

https://nanobit.pl/documents/Regulamin.pdf Jego poprawność można sprawdzić w brytyjskim rejestrze firm: companieshouse.gov.uk

 

Wracając do tematu,  jeśli ma służyć to do hostowania małego, prywatnego serwera, powinna ci wystarczyć oferta 1GB, jeśli potrzebujesz wydajnego serwera, gotowego do pracy z większą ilością graczy i pluginów, warto zastanowić się nad ofertą 2GB lub 4GB. Według mnie są opłacalne, szczególnie ze względu na swobodę działania.

 

Poczekaj też na opinie innych użytkowników.

Opublikowano

Kolego, firma w UK == Problemy :) + VPS NIE POD MC !!!!


http://www.soyoustart.com/pl/serwery-game/ 50 zł za DEDYKA 16GB ram + ssd :)   +  PROCESOR FIZYCZNY A  NIE VIRTUALNY :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

http://www.mpcforum.pl/topic/1300329-mcpadaambonet/
_____________________________________________________________________________________________________________________
Chcecie Survival + Gildie ? Jesli tak to napisz jaki,oraz co chciałbyś na nim zobaczyc  :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

Firmy z UK są zazwyczaj bardziej bezpiecznie niż ich polskie odpowieniki.

Jest różnica pomiędzy firmą ovh, która pomimo działania międzynarodowego to jest zarejestrowana w każdym kraju, a wy jesteście zarejestrowani w UK, a "Istniejecie" w Polsce, W uk mieszkałem ponad rok, dużo polaczków przenosi tam firmy bo podatki, taniej, itp, itd. Lecz jest poniekąd nie legalne, NIN daje ci certyfikat A1 co ci daje wole od podatków polskich :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

http://www.mpcforum.pl/topic/1300329-mcpadaambonet/
_____________________________________________________________________________________________________________________
Chcecie Survival + Gildie ? Jesli tak to napisz jaki,oraz co chciałbyś na nim zobaczyc  :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

Chyba nigdy nie słyszałeś o czymś takim jak "Umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania". Opisuje ona wszelkie procedury podatkowe, które Polska i Wielka Brytania uzgodniły i zatwierdziły.

 

Działamy w granicach Unii Europejskiej, gdzie każda firma z każdego państwa ma taki sam poziom odpowiedzialności i praw we wszystkich krajach członkowskich. W żadnym wypadku nie oznacza to "problemów", które ty bezpodstawnie sugerujesz. Nie zauważyłeś też chyba, że działamy również na rynku anglojęzycznym, przez co musimy oferować jakość o wiele wyższą niż polska średnia.

Opublikowano

Chyba nigdy nie słyszałeś o czymś takim jak "Umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania". Opisuje ona wszelkie procedury podatkowe, które Polska i Wielka Brytania uzgodniły i zatwierdziły.

 

Działamy w granicach Unii Europejskiej, gdzie każda firma z każdego państwa ma taki sam poziom odpowiedzialności i praw we wszystkich krajach członkowskich. W żadnym wypadku nie oznacza to "problemów", które ty bezpodstawnie sugerujesz. Nie zauważyłeś też chyba, że działamy również na rynku anglojęzycznym, przez co musimy oferować jakość o wiele wyższą niż polska średnia.

Co nie zmienia faktu ze:

 

http://www.soyoustart.com/pl/serwery-game/ jest lepsze

 

A wy stoicie na pewno na maszynach OVH/SDC :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

http://www.mpcforum.pl/topic/1300329-mcpadaambonet/
_____________________________________________________________________________________________________________________
Chcecie Survival + Gildie ? Jesli tak to napisz jaki,oraz co chciałbyś na nim zobaczyc  :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

Żadne z nich. Wystarczy przeczytać naszą stronę aby dowiedzieć się gdzie hostujemy nasze serwery i z jakich maszyn korzystamy. Wykazujesz się wyjątkową opieszałością i ignorancją w dyskusji.

Strona mało czytelna, nigdzie nie widać wiadomości o hoście :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

http://www.mpcforum.pl/topic/1300329-mcpadaambonet/
_____________________________________________________________________________________________________________________
Chcecie Survival + Gildie ? Jesli tak to napisz jaki,oraz co chciałbyś na nim zobaczyc  :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

Nie musisz nawet przewijać, ot cała sztuka znalezienia tego ukrytego przekazu.

Uuuu magia :c

 

i7 w dedyku ? Pierwszy raz widze na niby "dużym hostingu :)"

_____________________________________________________________________________________________________________________

http://www.mpcforum.pl/topic/1300329-mcpadaambonet/
_____________________________________________________________________________________________________________________
Chcecie Survival + Gildie ? Jesli tak to napisz jaki,oraz co chciałbyś na nim zobaczyc  :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

Dziwnym trafem serwery które polecasz mają nawet i5 poprzednich generacji, w ofercie Essential. Dyskutujesz z nami nie znając się na temacie, który poruszasz, nie mając żadnego doświadczenia oprócz kilku nieudanych serwerków minecraft. Jak to ma świadczyć o twojej wiedzy. Do tego w każdym poście używasz emotikonek, które mają pokazać, że jesteś hmm super? Porównaj sobie wydajność tych procesorów, wtedy zobaczysz dlaczego ich używamy. Nie używamy Xeonów ponieważ rozbijamy obciążenie na wiele mniejszych serwerów, dzięki temu możliwie najmniejsza liczba klientów ponosi konsekwencje ewentualnych nadużyć innych użytkowników. Nie jest wielką sztuką wrzucić wszystkie serwery do jednego worka z 128 GB i jakimś przeciętnym procesorem wielordzeniowym.

Opublikowano

Padaambo skończ się ośmieszać. Nie wiem jak czytasz ale jak byk napisane "... Znajdują się one w profesjonalnych centrach danych Hetzner w Norymberdze." Jedyna wątpliwość to wirtualizacja OpenVZ która pod serwery gier raczej się nie nadaje.

07919872454565140601.png

Opublikowano

Dziwnym trafem serwery które polecasz mają nawet i5 poprzednich generacji, w ofercie Essential. Dyskutujesz z nami nie znając się na temacie, który poruszasz, nie mając żadnego doświadczenia oprócz kilku nieudanych serwerków minecraft. Jak to ma świadczyć o twojej wiedzy. Do tego w każdym poście używasz emotikonek, które mają pokazać, że jesteś hmm super? Porównaj sobie wydajność tych procesorów, wtedy zobaczysz dlaczego ich używamy. Nie używamy Xeonów ponieważ rozbijamy obciążenie na wiele mniejszych serwerów, dzięki temu możliwie najmniejsza liczba klientów ponosi konsekwencje ewentualnych nadużyć innych użytkowników. Nie jest wielką sztuką wrzucić wszystkie serwery do jednego worka z 128 GB i jakimś przeciętnym procesorem wielordzeniowym.

Różnica tego jak na 32/16 gb chodzi 1 serwer a jak  25/14. 

 

A co do rzeczy nie udanych, wasz hosting jest jedną z nich :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

http://www.mpcforum.pl/topic/1300329-mcpadaambonet/
_____________________________________________________________________________________________________________________
Chcecie Survival + Gildie ? Jesli tak to napisz jaki,oraz co chciałbyś na nim zobaczyc  :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

Chyba do tej pory nie spotrzegłeś jednego, ważnego haczyka oferty SYS, okres rozliczeniowy przy tych cenach to dwa tygodnie.

 

Pozwolę sobie zanegować twoją opinię i sformułować swoje zdanie na temat "rzeczy nieudanych". Dbamy o bezpieczeństwo, używamy szyfrowanych połączeń gdzie tylko jest to możlwe. Dbamy o klientów, którzy korzystają z naszych usług, staramy im się dogodzić. Zapewniamy dobre, stabilne serwery VPS hostowane na niezawodnych maszynach. Umożliwiamy w pełni refundowaną rezygnację z usługi do dwóch tygodni, w razie niezadowolenia z naszych usług. Jeśli taki serwis jest według ciebie "nieudany" to nie wiem na jakim świecie żyjesz i z jakich usług korzystasz. My nie mamy sobie nic do zarzucenia i jesteśmy zadowoleni z tego że udało nam się tyle osiągnąć, w przeciwieństwie do twojej osoby, która potrafi tylko wywoływać nieporozumienia swoimi komentarzami. Czytałem inne twoje posty, wiekszość z nich nie ma w sobie żadnej merytorycznej treści, lub zawiera fałszywe treści i błędne wnioski.

Opublikowano

Kupilem tam serwer tylko po to, zeby to sprawdzic i zgadnij co, dostalem 4 rdzeniowy i7.
Swoja droga mam tam serwer od 3 miesiecy i nie mialem ani jednego problemu z konfiguracja, stabilnoscia, badz kontaktem z supportem. Chlopaki podchadza do tej sprawy naprawde profesjonalnie i powaznie.
Ze swojej strony chce polecic ten serwis, oraz okuliste dla pana @Padaambohttp://www.visionexpress.com/

Swoja droga bardzo fajny nick, ukazuje pana mentalnosc w pelnej okazalosci.

596531410632919314476.jpg

 

Opublikowano

Chyba do tej pory nie spotrzegłeś jednego, ważnego haczyka oferty SYS, okres rozliczeniowy przy tych cenach to dwa tygodnie.

 

Pozwolę sobie zanegować twoją opinię i sformułować swoje zdanie na temat "rzeczy nieudanych". Dbamy o bezpieczeństwo, używamy szyfrowanych połączeń gdzie tylko jest to możlwe. Dbamy o klientów, którzy korzystają z naszych usług, staramy im się dogodzić. Zapewniamy dobre, stabilne serwery VPS hostowane na niezawodnych maszynach. Umożliwiamy w pełni refundowaną rezygnację z usługi do dwóch tygodni, w razie niezadowolenia z naszych usług. Jeśli taki serwis jest według ciebie "nieudany" to nie wiem na jakim świecie żyjesz i z jakich usług korzystasz. My nie mamy sobie nic do zarzucenia i jesteśmy zadowoleni z tego że udało nam się tyle osiągnąć, w przeciwieństwie do twojej osoby, która potrafi tylko wywoływać nieporozumienia swoimi komentarzami. Czytałem inne twoje posty, wiekszość z nich nie ma w sobie żadnej merytorycznej treści, lub zawiera fałszywe treści i błędne wnioski.

Żadna maszyna nie jest w 100% nie zawodna, To ze oferta dotyczy 2 tygodni zauważyłem, napewno lepiej kupic na SYS niż u was, na SYS są maszyny, u was VPS, na SYS kupujemy prosto od Właściciela, wy jestescie tylko pośrednikami, którzy próbują zarobić :)

 

 

Kupilem tam serwer tylko po to, zeby to sprawdzic i zgadnij co, dostalem 4 rdzeniowy i7.

Swoja droga mam tam serwer od 3 miesiecy i nie mialem ani jednego problemu z konfiguracja, stabilnoscia, badz kontaktem z supportem. Chlopaki podchadza do tej sprawy naprawde profesjonalnie i powaznie.

Ze swojej strony chce polecic ten serwis, oraz okuliste dla pana @Padaambohttp://www.visionexpress.com/

Swoja droga bardzo fajny nick, ukazuje pana mentalnosc w pelnej okazalosci.

 

596531410632919314476.jpg

 

 

@Blezur Prosze o sprawdzenie @bumbalaga [Czy to nie jest multikonto]

 

A co do dyskusji:

 

Każdy ma swoje zdanie :)

 

Pozdrawiam.

Padaambo :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

http://www.mpcforum.pl/topic/1300329-mcpadaambonet/
_____________________________________________________________________________________________________________________
Chcecie Survival + Gildie ? Jesli tak to napisz jaki,oraz co chciałbyś na nim zobaczyc  :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...