Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę GA/SGM/GM/TGM na Dedyku/Hamachi :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
 

 

Hejo :) jak w temacie chciałbym zostać "GA/SGM/GM/TGM" 

Zrobiłem kiedyś serwa ale sponsor zabrał wszystkie hasła jak miałem urlop i zwiał :/

 

Może napisze coś o sobie ? :) 

Nazywam się Karol mam 19 lat

Interesuje się sprawami technicznymi Forum , Serwerów Metin2 jak i Counter - Strike 1.6,

Interesuje się także piłką nożną , koszykówką i Muay Thay :)


 

 

Co oferuję ?

 

-Dyspozycyjność

-Ogarnięcie serwa = Banowanie botów/Cheatów itp itd.

-Prowadzenie eventów

-Poprawki techniczne ( jak będzie problem )
-Kulturę osobista 

-Ortografię na wysokim poziomie

-Dużo pomocy ze strony Technicznej.

-Dobrego kontaktu

-Miłej atmosfery z mojej strony

-

 

Czego oczekuję ?

 

-Jednej rangi napisanych w temacie

-Ogarniętego teamu

-Kultury

-Serwera na Dedyku ( Hamachi tylko na robienie plików )
-Najlepiej serwera Hard ale Medium i Easy też fajne :)

 

 

 

 

P.S:To że to jest mój pierwszy post nie znaczy że jestem oszustem -_-

A i jak chcecie więcej info to PW 

938fd40bb05b44feada3602efff0cf73.0.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...