Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam ogarniętych ludzi do administracji na TS !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukujemy  ludzi na stanowisko :

HA

SSA

SA

JSA

Podania Piszemy na GG oraz PW

a o to wzór podania ! :

1. Imię:
2. Wiek:
3. Twoje ID:
4. Ile osób dasz rade ściągnąć na naszego TS?:
5. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na pomoc na serwerze:
6. Jak dobrze znasz teamspeak'a w skali 1-10:
7. Co potrafisz? (grafika, permisje, boty, zabezpiecznia itp)
8. Twoje zainteresowania:
9. Opisz się w kilku zdaniach (im więcej tym lepiej)
10. Czy znasz kogoś z obecnego team'u:

 

Aktualna Administracja

[RooT oraz Właściciel] Szefu

HA [ Wolne ]

SSA [ Wolne ]

SA [ Wolne]

JSA [ Wolne ]

Kontakt :

Gadu-Gadu - 42598558

 

Informacje o TS :

- TS stoi od (Uptime:23 hours 1 minute 2 seconds)

- Posiadamy 4 boty

- 512 slotów

i wiele więcej !!!

Opublikowano

1. Piotr
2. 19wiosen
3. Powiem jak dostane IP
4. No to wyjdzie w praniu
5. Z 4-5h.
6. 8/10
7. Wszystko co wymieniłeś
8. MT2, TS3 i MPCForum.
9. Wszystko o mnie wiesz bo mnie znasz...
10. Znam właściciela



@topic
Gościu jest w miarę ogarnięty lecz często TS mu spadał na BL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...