Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Legend of Silkroad - comeback legendy czy kolejna wtopa?


humannus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LOS_logo.png

 

 

Dzisiaj dostałem mejla od PSC z kuponem na jakieś tam darmowe itemki do gry. Tylko jakiej gry - otóż do LoS - zdziwiłem się. 

Gra jest tworzona przez inne studio i nigdzie nie jest oficjalnie podane iż jest to sequel oldskulowego silka. Jednak autorzy na stronie piszą teksty typu "Powrót legendy" - czy chcą stworzyć swój odpowiednik Silkroada w dzisiejszych standardach? Gra się mi właśnie pobiera, podrzucę może jakieś screeny i ocenicie. Piszcie co o tym wszystkim sądzicie.

 

 

pzdr.

huma

Opublikowano

Silkroad najlepszy byl 6 lat temu, i te czasy nie wrócą, Legend of Silkroad tez z czasem przejdzie na psy, ale nie rwie mnie do tej gry, daj screeny

 

@BTW

100000x raz ten sam temat, b***h plz

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

Opublikowano

To nie jest serwer, oh my godness.

To jest Silkroad 2 , firma wykupiła prawa autorskie od Joymaxa i wzoruje silikroad na Legend Of Silkroad ( to jest tak jakby silkroad 2 , a nie zaden priv)

wszystko bedzie pdoobne, ale jednak duzo nowosci . 

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

Opublikowano

Haha , no to nieźle, a może cos nie tak z komputerem? Ryżmax daje powoli czadu.

Spróbuj odpalic i daj screeny :D My czekamy.

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Proszę naprawdę proszę o powrót dawnego Silkroad z capem 80 lub 110 :( Piekne czasy ...


Z tego co widzę na różnych gameplayach ta gra przypominam mi Ter'e :/

Opublikowano

Haha , no to nieźle, a może cos nie tak z komputerem? Ryżmax daje powoli czadu.

Spróbuj odpalic i daj screeny :D My czekamy.

 

Odinstalowałem to po 5 minutach, poziom żalu przerósł moje najśmielsze oczekiwania, nawet nie zrobiłem screenów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...