Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy ROM


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , che na mojego SGS3 zainstalowac CM11 i pytanie do was czy opłaca sie go wgrywac czy wszystko działa ? I czy jak wgram przez cm installer przez komputer czy wszyskto bedzie smigac i  jaka wersje wgra ten program. I jak wygladą potem powrot do orginalnego romu. Prosze o ktorka instrukcje ;)

Opublikowano

Cyanogenmod dla s3 jest stabliny, nie wywołuje błędów. Według mnie warto, na pewno wzrośnie wydajność. Powracasz po prostu instalując stockowy ROM.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

CM Installer wykona większość operacji, a jak Ty coś będziesz musiał zrobić to Cię poprawadzi.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Trzeba wykonac jakaś kopie ??? Juz program pobiera mi cm na PC

 

 

Mam blad podczas instalacji wyskoczylo mi 

 

We couldn't talk to your phone'

 

Prosze o pomoc ;(

Opublikowano

Trzeba wykonac jakaś kopie ??? Juz program pobiera mi cm na PC

 

 

Mam blad podczas instalacji wyskoczylo mi 

 

We couldn't talk to your phone'

 

Prosze o pomoc ;(

Nie pisz postu pod postem - za to jest warn. Po za tym zły dział - powinien być Android. Temat zostanie przeniesiony.

 

A pobrałeś aplikację instalatora na telefon?

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Tak wszystko robilem zgodnie z instrukcja w tej apkikacji

Debugowanie, wszystkie opcje? Dziwne. Możesz też wgrać normalnie, poszukaj poradników np. na YouTube.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Tak wszystko robilem dobrze w tym programie pisze z moj tel to wersja i9300 [ int ] , moze to przez to ? i moze jakies sterowniky trzeba wgrywac ? bo jest zablokowany ? Zeby wgrac normalnie to trzeba robic rota i botloader ? wole jednak automatycznie , chyba ze jestes mi w stanie to wytłumaczyc

Opublikowano

Tak wszystko robilem dobrze w tym programie pisze z moj tel to wersja i9300 [ int ] , moze to przez to ? i moze jakies sterowniky trzeba wgrywac ? bo jest zablokowany ? Zeby wgrac normalnie to trzeba robic rota i botloader ? wole jednak automatycznie , chyba ze jestes mi w stanie to wytłumaczyc

Program odblokowuje bootloader sam. Roota ma Cyan sam w sobie. Wersja i9300 (normalny S3) [int] (czyli international - międzynarodowy). Spróbuj jeszcze raz, według instrukcji na wiki cyanogenmoda, jak się nie uda, to pozostaje filmik tego pana, bardzo dobrze tłumaczy:


Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Zaraz postaram sie wykonać to z poradnika ktoy podesłał Razeer , a backupa moge wykonac juz w recovery i czy telefon musi byc zrotowany

 

I jaka wersje wgrac NIGHTLY czy SNAPSCHOT ?

Opublikowano

Snapshot jest bardziej stabilny.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Mam wielki problem ;( Robilem jak w poradniku i gdy wgralem juz ten plik flash recovery  [ kliklem uruchom ponownie ] i telefon zatrzymuje sie na logo  [ samsung i9300 - ti białe logo ] proszę o szybka pomoc !!

 

 

Wgranie romu 3 plikowego odinem pomoze ?

Opublikowano

Mam wielki problem ;( Robilem jak w poradniku i gdy wgralem juz ten plik flash recovery  [ kliklem uruchom ponownie ] i telefon zatrzymuje sie na logo  [ samsung i9300 - ti białe logo ] proszę o szybka pomoc !!

 

 

Wgranie romu 3 plikowego odinem pomoze ?

A wybrałeś chociaż dobrą wersje systemu dla Twojego urządzenia? Wgranie 3 plikowca kompletnie wyczyści system, powinno pomóc.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Wgralem juz 1 plikowy ale 4.1.1 

 

 

Teraz zadziałał cm11 instaler wszystko smiga jak narazie ;)

 

Czy mi sie wydaje czy jakos ekranu sie pogorszyla , te ikony sa jakies pikselowate ;(

Opublikowano

Wgralem juz 1 plikowy ale 4.1.1 

 

 

Teraz zadziałał cm11 instaler wszystko smiga jak narazie ;)

 

Czy mi sie wydaje czy jakos ekranu sie pogorszyla , te ikony sa jakies pikselowate ;(

 

Screeny nam dużo pomogą :)

#teams4bal

Opublikowano

SS z telefonu rozumiem ? Jak ot sie wykonuje na CM ?

 

E@@ ok mam juz juz robie i dodam wam ;)

 

 

Ehh kolejny problem podlaczylem tel i windows pyknie sb ale nic nie wyszukuje ;/ 

 

@Edit

 

Dałem jako aparat działa :D

 

 

a tu SS

 

 

5442114103653791033765.png9785614103653791033765.png7754114103655311033765.png

 

 

Te ikony na 2 ss w menu wygladaja jakoś słaba a przynajmniej tak mi sie wydaje, i na glownym ekranie te od paska na dole tez jakos tak nie za fajnie ? 

 

 

I jescze jedno nie moge muzyki na tel czy tak to wyglada na cm ? nie ma mozliwosci wgrania zadnych instalek i tp ?

Opublikowano

SS z telefonu rozumiem ? Jak ot sie wykonuje na CM ?

 

E@@ ok mam juz juz robie i dodam wam ;)

 

 

Ehh kolejny problem podlaczylem tel i windows pyknie sb ale nic nie wyszukuje ;/ 

 

@Edit

 

Dałem jako aparat działa :D

 

 

a tu SS

 

 

5442114103653791033765.png9785614103653791033765.png7754114103655311033765.png

 

 

Te ikony na 2 ss w menu wygladaja jakoś słaba a przynajmniej tak mi sie wydaje, i na glownym ekranie te od paska na dole tez jakos tak nie za fajnie ? 

 

 

I jescze jedno nie moge muzyki na tel czy tak to wyglada na cm ? nie ma mozliwosci wgrania zadnych instalek i tp ?

Normalne ikonki z CM.

 

Muzykę po prostu wrzucasz i słuchasz Apollem (lub innym programem). Aby wgrać instalki zaznacz "Nieznane źródła" w Ustawienia >> Zabezpieczenia.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Dziwne mi i jakos wydaje sie bardzo słaba np na ss3 tam gdzie jest orginalna do menu widac jest ok ale patrzac na internet i od wiadomosci to strasznie pikselowa ale ok testuje dalej , wgram jakis motym moze bd lepiej , narazie bardzo mi sie podoba ;)

Opublikowano

Zainstaluj ikonki HD i problem z głowy.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Ikonki HD masz jakas strone z dodatkami do poczciwego CM :3 

 

 

I jakies wskazowki  co wgrac ustawic ? 

 

 

Najlepiej jakas strona gdzie znajde motywy ikonki i te duperele tylko jakas zaufana stronka ;)

Opublikowano

Ikonki HD masz jakas strone z dodatkami do poczciwego CM :3 

 

 

I jakies wskazowki  co wgrac ustawic ? 

 

 

Najlepiej jakas strona gdzie znajde motywy ikonki i te duperele tylko jakas zaufana stronka ;)

Musisz zainstalować Xposed Installer, aby zmienić ikonki. Następnie pobierasz Icon Themer.

 

Niestety bezpłatna wersja została usunięta, pozostaje jedynie ta.

https://play.google.com/store/apps/details?id=sg.ruqqq.IconThemer&hl=pl

Jednak może w Internecie coś znajdziesz ;)

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...