Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[14] Polska 4-1-2-1-2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

193601410207866649038.png


743801408371760649038.png


 


 


405021410205393483821.jpeg


 


156901410380082649038.png


756411410205476483821.jpeg


 


 


827921408469650649038.png


 


289601408469464649038.png


BRNajlepszy Polski bramkarz w grze. Jest wysoki. Ma także dobre parady i refleks.


 


169711408469464649038.png


LO: Niezłe tempo, dobra obrona. (Lepszy jest tylko Warzyniak xD)


LŚO: Dałem go do składu głównie ze względu na tempo. (jeżeli ktoś nie zwraca na nie uwagi, to lepszy będzie Glik/Perquis)


PŚO: To samo, co wyżej. Poza tym myślę, że 76 tempa i 68 obrony, to nie tak źle jak na polskiego obrońcę :)


PO: Tego zawodnika nie trzeba przedstawiać.


Recenzja:


http://www.mpcforum.pl/topic/1269197-9-lukasz-piszczek/


 


596191408469464649038.png


ŚPD: 80 obrony i 81 główek czynią go najlepszym polskim graczem na tej pozycji.


LP: Dobre tempo, strzały i niezły drybling. W porównaniu do Koseckiego jest lewonożny.


PP: Tego zawodnika też nie trzeba przedstawiać. Nie ma sobie równych na tej pozycji.


ŚPO: Jeden z lepszych Polaków na tej pozycji. Nie najgorsze tempo i drybling. Co ciekawe jego siła strzałów wynosi 82.


 


693481408469464649038.png


LNJak dla mnie ta karta jest świetna. Gównie dzięki 91 tempa. Drybling i główki też nie są najgorsze. Mimo tych 61 strzałów wpisanych na karcie, potrafi strzelać gole.


PNNajlepszy Polski zawodnik.


Recenzja:


http://www.mpcforum.pl/topic/1272500-14-robert-lewandowski/


 


137551408522217649038.png


 


120501410280276483821.jpeg


 


Opublikowano

Szkoda kasy na skład Polski;p 

Czemu? Do zabawy jest dobry :D 

Dodam że nie przegrałem tym składem żadnego spotkania ^^ (rozegrałem około 20)

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Przeglądam te polecane składy i coś zwróciło moją uwagę, to nazwa "Polska" Ten Lewandowski droższy niż inni, ale to nie problem gdyż mało zapłacimy za resztę składu, więc pozostałą część możemy zainwestować :)

­

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobry i szybki skład.­ Gdybym miał FIFA 15, to bym go zrobił.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...