Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Gildie tirexa - jak ktos zalozy gildie laguje.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie , Jak jest 100/125 ludzi na serwerze i ktoś zaklada gildie przez gildie tirexa laguje serwer na 10-15sekund i to wkurza , pomoze ktos ? , plugin jest podlaczony pod mysql

Opublikowano

Może za słaby serwer? Za mało ramu/słaby procesor etc. ? Może masz za dużo pluginów lub może antycheat ? W mysql wszystko się zapisuje? 

Opublikowano

Może za słaby serwer? Za mało ramu/słaby procesor etc. ? Może masz za dużo pluginów lub może antycheat ? W mysql wszystko się zapisuje? 

enderchest.pl - hosting - pluginow 31 - slotow 125

 

Nazwa pakietu:
Bukkit zalecany dla 125 graczy
Limit RAM:
15750 MB
Limit dysku:
25600 MB
Limit procesora:
40 %
Opublikowano

 

enderchest.pl - hosting - pluginow 31 - slotow 125

 

Nazwa pakietu:
Bukkit zalecany dla 125 graczy
Limit RAM:
15750 MB
Limit dysku:
25600 MB
Limit procesora:
40 %

 

Prędkość łącza? Możesz podać pluginy? Nie musisz podawać tych których nie chcesz ;/

Opublikowano

Prędkość łącza? Możesz podać pluginy? Nie musisz podawać tych których nie chcesz ;/

jak widać skyen.pl serwer ma tez ten plugin i im tez laguje serwer jak ktos zalozy gildie czy dolaczy do gildii

Opublikowano

Gildie tirexa nawe mi lagowaly przy 32 gb ram i 200 slotów, mysle ze dogadalem sie z autorem na pw.

Pisze pluginy na zamówienie ! Skype: elfusion200

Opublikowano

Tak jak w temacie , Jak jest 100/125 ludzi na serwerze i ktoś zaklada gildie przez gildie tirexa laguje serwer na 10-15sekund i to wkurza , pomoze ktos ? , plugin jest podlaczony pod mysql

 

Nie ma to jak być 13 letnim internetowym bandytą, który kradnie kendal jak tak mi na skype chwalisz się że taki golisz hajs z tabcrafta to kup te gildie z poprawionym kodem od tirexa, nawet twój nędzy serwerek stoi za pieniądze moich graczy, (tak dla tych mniej doinformowanych, te gówno miało kiedyś admina na hardme i se sellało ity itp [zarobiło ponad 300 zł] :D)

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

Nie ma to jak być 13 letnim internetowym bandytą, który kradnie kendal jak tak mi na skype chwalisz się że taki golisz hajs z tabcrafta to kup te gildie z poprawionym kodem od tirexa, nawet twój nędzy serwerek stoi za pieniądze moich graczy, (tak dla tych mniej doinformowanych, te gówno miało kiedyś admina na hardme i se sellało ity itp [zarobiło ponad 300 zł] :D)

Jakies dowody , ze ci ukradłem niby 300zł hahahaha

Opublikowano

Skoro przy zakładaniu gildii laguje to znaczy, że plugin jest **ujowo napisany i nadaje się tylko do kosza. (wszystkie zmiany powinny być przechowywane w ramie i przy wyłączaniu zapisywać do MySQL, tutaj wygląda na to, że wysyła zapytania do MySQL w trakcie działania i czekając na odpowiedź zawiesza wątek główny serwera...)

Opublikowano

@Maniec on kupil gildie tirexa sa na jego stronie.....

 

@topic

 

 

Podaje liste pluginow

 

Ahh kupił, i są na stronie "tirexa" ?

 

pokaż mi tu serwer tabcraft

 

r7pr8n.jpg

Jakies dowody , ze ci ukradłem niby 300zł hahahaha

 

Nie mi nikt nie ukradł, ojebałeś tylko moich graczy...

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

@Maniec sry myslalem ze chodzi o serwer mckox.pl to sry

 

 

@topic jak kradniesz to sry :D

 

No żeby tylko ukradł, on jeszcze tym handlował...

 

s12qfm.jpg

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

No żeby tylko ukradł, on jeszcze tym handlował...

 

7576714102004931050323.jpg

Może pochwal się swoją giełda kiedy mi sprzedzles plugin tirexa za 90zl z backdoorem |.Maniec

 

 

Temat do zamknięcia.

Opublikowano

Może pochwal się swoją giełda kiedy mi sprzedzles plugin tirexa za 90zl z backdoorem |.Maniec

 

 

Temat do zamknięcia.

 

Drogi chłopcu a czy w tej bajce były też smoki?

 

 

Jakies dowody , ze ci niby sprzedałem? hahahaha

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

Może pochwal się swoją giełda kiedy mi sprzedzles plugin tirexa za 90zl z backdoorem |.Maniec

 

 

Temat do zamknięcia.

Naprawiłeś lagi już? 

Opublikowano

Naprawiłeś lagi już? 

 

Tych lagów nie da się naprawić, jak ma się kradzione plg to tak jest :/

 

Ja zrobiłem se "łatke" wrzuciłem kilka class z nowej wersji do starej i działa bez lagów i nie buguje się /g info

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

Tych lagów nie da się naprawić, jak ma się kradzione plg to tak jest :/

Może wina była po stronie innego pluginu myślałem ale jak po stronie tirexa to tylko tirex naprawi ;/ 

Opublikowano

Lagi występują z powodu złego napisania pluginu - Plugin po każdej akcji w gildii (nowa gildia, usunięcie, nowy czlonek, odejscie, zmiana lidera itp.) Odświeża wszystkim graczom tagi a powinien tylko tym u których nastąpiła zmiana...

 

 

Opublikowano

Może wina była po stronie innego pluginu myślałem ale jak po stronie tirexa to tylko tirex naprawi ;/ 

 

Tirex naprawił to już w następnej wersji, niedługo chyba kupie i udostępnie.

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

Te  gildie możesz mieć za darmo szukaj ;D

ja z tej strony miałem większość a gildie dopiero potem dostałem ;)

http://evilbaddream.cba.pl/

Pozatym na tej stronie są nei wszystkie pluginy nie ma dropu/gildi ;/.

Opublikowano

Problem jest ze strony pluginu Tirexa ;) myślę, że za opłatą u Tirexa Tirex Ci to zmieni ;) chcesz mogę mu powiedzieć ;)

logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...