Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Da ktoś działające WH na EliteMT2?


xmxaxtxi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

On użył DMG Loadera:

http://www.mpcforum.pl/topic/1138395-dmg-loader/

 

Co do moda - musisz wypakować go do spatchowanego clienta PL'a, inaczej nie będzie działał poprawnie.

Nie opowiadaj w każdym temacie o tym, że zadziała, bo nie zadziała :) Już nie raz pobierałem PLa, patchowałem, wrzucałem do niego EliteMT2, patchowałem, wrzucałem moda i g****o, nie śmigał :)

Podsumowując, w każdym temacie to piszesz związanym z Elite, a testowałeś? -_-

76561198093573641.png

Opublikowano

Nie opowiadaj w każdym temacie o tym, że zadziała, bo nie zadziała :) Już nie raz pobierałem PLa, patchowałem, wrzucałem do niego EliteMT2, patchowałem, wrzucałem moda i g****o, nie śmigał :)

Podsumowując, w każdym temacie to piszesz związanym z Elite, a testowałeś? -_-

 

Tak, testowałem. Większości użytkowników w tematach i na PW też działa.

Nwm, może instalujecie złą wersję(2011sf zamiast 2012sf), nie macie czegoś zainstalowanego, trudno powiedzieć...

Opublikowano

no siema mi coś nie działa i wrzucałem w pl i na elite i dupa nie dziala podpowie ktoś jak mam to zrobić ???  dzieki

 

Musisz mieć aktualny client PL'a pobrany z tej strony:

http://pl.metin2.gameforge.com/

 

Po pobraniu, zainstalowaniu i uruchomieniu czekasz aż wszytko się spatchuje.

Pobierasz moda 2012sf:

http://metin2mod.tk/ml2012sf.html

Wypakowujesz zawartość do clienta PL'a i odpalasz moda przez plik metin2mod_2012sf jako administrator.

Opublikowano

Musisz mieć aktualny client PL'a pobrany z tej strony:

http://pl.metin2.gameforge.com/

 

Po pobraniu, zainstalowaniu i uruchomieniu czekasz aż wszytko się spatchuje.

Pobierasz moda 2012sf:

http://metin2mod.tk/ml2012sf.html

Wypakowujesz zawartość do clienta PL'a i odpalasz moda przez plik metin2mod_2012sf jako administrator.

dobra ogarnołem pl-a spaczowalem wkleiłem moda odpalam jako admin i wyskakuje mi taki płąd

The dynamic link ilbrary DevIL.dll could not be found

i nie mam pojecia co mam robić HELP ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...