Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ulepszenie telefonu root'em i innymi bajerami


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
http://forum.xda-developers.com/sitesearch.php?q=Samsung%20Galaxy%20Ace%20II%20x%20GT-S7560M

Tutaj masz dostępne wszystkie poradniki/romy/kernele na Trenda :3

Poza tym, jak mamy Ci pomóc nie wiedząc o co Ci konkretnie chodzi? 

 

Ten telefon nie jest z wysokiej półki... Jest o wiele mniej rzeczy niż na np. Galaxy S3. Rozważałbym nad kupnem nowego telefonu.

#teams4bal

Opublikowano
http://forum.xda-developers.com/sitesearch.php?q=Samsung%20Galaxy%20Ace%20II%20x%20GT-S7560M

Tutaj masz dostępne wszystkie poradniki/romy/kernele na Trenda :3

Poza tym, jak mamy Ci pomóc nie wiedząc o co Ci konkretnie chodzi? 

 

Ten telefon nie jest z wysokiej półki... Jest o wiele mniej rzeczy niż na np. Galaxy S3. Rozważałbym nad kupnem nowego telefonu.

 

 

 

Spróbuj apką Framaroot, lub poszukaj czegoś na XDA. Ewentualnie możesz wgrać ROMa z rootem od razu, np. CyanogenMod.

 

No to tak:

 

Zainstalowałem CWM i wszystko jest dobrze! Martwi, mnie jedynie to, że raz mi się tylko pokazało, potem już miałem dalej Android system recovery <3e>

Po włączeniu aplikacja SuperSU wymagało zgody Superuser, czyli root jest ^^

Próbuję zainstalować sobie na tel CyaogenMod i jakąś stabilną wersję, ale nie wiem jaka najnowsza itp.

 

 

Dodam, że robiłem wszyyyystko to co pisało tutaj: 

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1263-samsung-galaxy-trend-root-i-wgrywanie-cwm-recovery/

Po wykonaniu zrobiłem factory reset w System Recovery <3e>

http://forum.android.com.pl/f759/cwm-clockworkmod-recovery-296951/

Aktualnie to powyżej próbuję wykonać, instalując aplikację... Także się spytam, czy mam zainstalować nowszą wersję CWM, gdyż ta ma 5. coś, ale nie wiem czy będzie działała na moim sprzęcie... 

Sorki, ale jestem dopiero początkujący... 

Opublikowano
To spróbuj tak

Podczas uruchomienia kliknij HOME i Volume UP

A jak zobaczysz napis samsung to trzymaj HOME

Wejdź w Stockowe Recovery (POWER+HOME+VOL. UP+VOL. DOWN) i zrób Full Wipe.

Mi to pomogło. :)

 

Odznacz :f. Reset time”, “Auto reboot”

 

 

Poczytaj to co piszą pod tematem :) Telefon bym wyj*bał na śmietnik - powodem są telefony do 800 zł które mają O NIEBO lepsze parametry :v

#teams4bal

Opublikowano

Poczytaj to co piszą pod tematem :) Telefon bym wyj*bał na śmietnik - powodem są telefony do 800 zł które mają O NIEBO lepsze parametry :v

 

Odznacz :f. Reset time", "Auto reboot"

Bez tego się nieobyło ;)

 

Wejdź w Stockowe Recovery - wykonane

 

Napis Samsung - coś nie idzie... 

 

 

CWM działa TYLKO wtedy, kiedy go zainstaluje...

Opublikowano

Dziękuję za pomoc! Tak się palicie do tego tematu, że wolę poszukać pomocy gdzie indziej! 

Nie polecam tego forum! Chyba ostatni raz tutaj napisałem!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...