Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bot do NosTale, któy działa na zminimalizowanym


Vertmar#2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka

szukam bota, który działa na zminimalizowanym oknie NT + nie buguje klawiatury (np jak coś piszę)

jest taki? dam like :)

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

Easy Bot by doktor, najlepszy do każdej czynności. Poszukaj w google, bo nie można dawać linków do innych for.

Opublikowano

Easy Bot by doktor, najlepszy do każdej czynności. Poszukaj w google, bo nie można dawać linków do innych for.

autor zamknął projekt i nie ma linku do downloadu

mógłbyś wrzucić swój?

 

i btw - do epvp można dawać linki. forum zagraniczne :)

nie ważne :D idiota ze mnie :)

 

BOT JEST PŁATNY. SZUKAM RACZEJ COŚ DLA FREE :)

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

 

No to zostaje lekko pobugowany mój. xD A mianowicie wyświetlanie HP nie działa, chociaż prościej jest napisać co działa. :D Bije spacją i raz na bodajże 3-5s wciska "x".

https://mega.co.nz/#!K9BnmL6I!ou1ZLJ2nzX0S8_5KkzywQpOYAMJ1tMQkHa3NUAd9CN0
https://www.virustotal.com/pl/file/119a3fa6e70d0b3f6d7ba477e04301a2347ba56f1c01ad3974e221c52a0257aa/analysis/

A działa na zminimalizowanym oknie? Po za tym buguje.

Opublikowano

Easy Bot nie jest płatny, ma płatne fukncje ale na jednym forum normalnie pobierzesz wersje darmo ^^

 

Przecież każdy z was powinien znać to forum.. Niemiecko-Angielskie.

Kiedy nienawiść każe się człowiekowi rozwijać, staje się ona jedną z wielu form miłości.

Po śmierci obawiam się tylko reinkarnacji.

 

Mogę zatracić się we własnych myślach..
Chcę być szefem, w głowie mam tylko chromowane dziewiątki.

Opublikowano

Easy Bot nie jest płatny, ma płatne fukncje ale na jednym forum normalnie pobierzesz wersje darmo ^^

 

Przecież każdy z was powinien znać to forum.. Niemiecko-Angielskie.

podałbyś link na pw? ja od 2 lat jestem out of Nostale :D

 

 

 

No to zostaje lekko pobugowany mój. xD A mianowicie wyświetlanie HP nie działa, chociaż prościej jest napisać co działa. :D Bije spacją i raz na bodajże 3-5s wciska "x".

https://mega.co.nz/#!K9BnmL6I!ou1ZLJ2nzX0S8_5KkzywQpOYAMJ1tMQkHa3NUAd9CN0
https://www.virustotal.com/pl/file/119a3fa6e70d0b3f6d7ba477e04301a2347ba56f1c01ad3974e221c52a0257aa/analysis/

dzięki ziomuś, perfecto <3 

 

Można cls 

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...