Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

,,Poradnik" dla ludzi kupujących ND na zarobek


Vertmar#2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siemka

 

Ostatnio bardzo zdenerwowałem się na podwyższenie cen za m.in. perłę NK. (niedawno bo miałem przerwę od NT)

No więc tak :

 

Kupując np 50 ND za 20zł a za nie hmm zwoje SP niskiej jakości zarabiamy około 4,5kk

kupując 150 ND za 50 zł a za to razem 30x zwój sp niskiej jakości mamy max 15kk 

 

Biorę pod uwagę Zwoje SP niskiej gdyż cena tego jest takim wyznacznikiem :)

 

 

hmmm. teraz tak :D

podałem nawet zły tytuł tematu ;/

 

mamy 50zł. hmmmm. co zrobić aby mieć więcej niż 15kk ?

 

 

 

wchodzimy na allegro :

 


 

no i szukamy :)

 

patrząc na mój ukochany avalon ... 1kk mamy za 1,30zł.

50zł : 1,30zł ~35kk :)

 

jest różnica? jest :)

 

Jaka jest pewność ? Zakupowałem gold na allegro kilka razy i nigdy nie zdarzyło się aby były jakieś problemy. allegro chroni kupującego więc w razie jakichkolwiek problemów kontaktujesz się z adminami ALLEGRO :)

 

hmmm. ostatnio popularna stała się firma MMO4U jednak nie polecam zakupować golda właśnie u nich. 40gr drożej niż u prywaciarzy... nie opłacalne (ew. jeśli zakupujesz 100kk+ to MMO4U może dawać bonusy nawet po 20kk :))

 

Masz jakieś pytania? wal śmiało :)

postaram się rozwiać wątpliwości :)

pozdrawiam, Vertmar :)

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...