Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pokaz Swoje Dropy, Itemy, Unique Kill.!


xcoom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pokazujemy w ssach co zabilismy dropnelismy wbilismy itd...;p

to ja zaczynam:D

 

sro2010040313010180.th.jpg

 

sro2009071613581002.th.jpg

 

sro2009072710280930.th.jpg

 

sro2009073113134483.th.jpg

 

sro2009032208145709.th.jpg

 

urumysro120509.th.jpg

 

sro2009072318531914.th.jpg

 

 

@down

 

zauwazylem :D

 

dawalem edita ;p

Opublikowano

Dam linki bo szkoda przecaigac stronke :D

troche uniqow, sa to pojedyncze zdjecia, mam wiecej ale mi sie nie chec wzsystkich dawac >< jak narazie 6 isu, 4x uru(nie mam zdjec-moj kolega ma), 3 x ivy, 3x cerb, 3x tg: (server csro)

http://iv.pl/images/44943244754698472956.jpg

http://iv.pl/images/51460493610031763959.jpg

http://iv.pl/images/83381484230865481179.jpg

http://iv.pl/images/19246191145373114779.jpg

http://iv.pl/images/45433953008781876443.jpg

http://iv.pl/images/47199544418468390536.jpg

http://iv.pl/images/42645162492219094303.jpg

http://iv.pl/images/54216073570402248894.jpg

sygna1o.jpg

Opublikowano

Dam linki bo szkoda przecaigac stronke :D

troche uniqow, sa to pojedyncze zdjecia, mam wiecej ale mi sie nie chec wzsystkich dawac >< jak narazie 6 isu, 4x uru(nie mam zdjec-moj kolega ma), 3 x ivy, 3x cerb, 3x tg: (server csro)

http://iv.pl/images/44943244754698472956.jpg

http://iv.pl/images/51460493610031763959.jpg

http://iv.pl/images/83381484230865481179.jpg

http://iv.pl/images/19246191145373114779.jpg

http://iv.pl/images/45433953008781876443.jpg

http://iv.pl/images/47199544418468390536.jpg

http://iv.pl/images/42645162492219094303.jpg

http://iv.pl/images/54216073570402248894.jpg

Wooooooooooo ;d to ty tam ładnie dajesz czadu na tym csro ;d.Ile ty sp farmies?

Opublikowano

@2xup

malo kolo 180k sp w sumie na sonarach i ongach, ale teraz znow bede jechal, gap -5 bd. niedlugo 69..

@up

pisz do Nelia, tymczasowy gm, pozniewaz xXDivaXx oddala mu mastera na jakis czas, ma mniej czasu chyba albo czuje sie zmeczona :D chociaz do niej o joina tez mozesz pisac.

@offtop

szkoda ze csro juz nie vip ;/ ^^

sygna1o.jpg

Opublikowano

@2xup

malo kolo 180k sp w sumie na sonarach i ongach, ale teraz znow bede jechal, gap -5 bd. niedlugo 69..

@up

pisz do Nelia, tymczasowy gm, pozniewaz xXDivaXx oddala mu mastera na jakis czas, ma mniej czasu chyba albo czuje sie zmeczona :D chociaz do niej o joina tez mozesz pisac.

@offtop

szkoda ze csro juz nie vip ;/ ^^

Nom słyszałem ze do odwołania zdjęli x2...

Opublikowano

Przejdzie tam foce blade -.-?

a czemu nie ma przejsc?...

ja problemu z tym nie mam bo po co mi light w bladerze :D

Opublikowano

a ja mam takie pytanie jakie sa polskie guildie na csro słń bo szukam zeby miec do kogo pisac jagby byl jakis problem

Opublikowano

a ja mam takie pytanie jakie sa polskie guildie na csro słń bo szukam zeby miec do kogo pisac jagby byl jakis problem

Najlepiej napisac do kogos z Sherr oni sa najlepsi na serwie, a np jak beda mieli full w guild to w uni Ci znajda miejsce pisz do SonYuo ;) on tam jest i cie wkreci ;).

Admin Cienia
Opublikowano

A ja słyszałem jak jeszcze grałem że sheer to same nooby. ;] Btw, ten slno vip juz nie jest viip?

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Admin Cienia
Opublikowano

A ja bym prosił o screeny, filmy itd w tym temacie.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/57243-foty-filmy-silkroad-online/

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Pokazujemy w ssach co zabilismy dropnelismy wbilismy itd...;p

to ja zaczynam:D

 

sro2010040313010180.th.jpg

 

sro2009071613581002.th.jpg

 

sro2009072710280930.th.jpg

 

sro2009073113134483.th.jpg

 

sro2009032208145709.th.jpg

 

urumysro120509.th.jpg

 

sro2009072318531914.th.jpg

 

 

@down

 

zauwazylem :D

 

dawalem edita ;p

 

Hehe też byłem w gildi eXecutors , tylko jakimś bowem, nie pamiętam nicku. :>

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Hehe też byłem w gildi eXecutors , tylko jakimś bowem, nie pamiętam nicku. :>

na mysro ?^^

sry za offtop ;p

Opublikowano

na mysro ?^^

sry za offtop ;p

 

Na mysro nie. ^^

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...