Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zbieram ekipę na świat 86


milolek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, jestem Milolek.
Pod tym nickiem nie mam większych osiągnięć, ale szczegół.
Chcę zacząć grę na świecie 86 razem ze stałą ekipą, która nie okaże się niewypałem lub niedoświadczoną grupą. Plemię chciałbym założyć ja i prowadzić je raczej z jakąś grupą radnych oraz zaufanych. Nazwa nie gra, także ustalić ją wolałbym z całą grupą, żeby nie było jakiś problemów. Ankieta lub coś w ten deseń. smileipb.png 

Prosiłbym o kilka rzeczy:
-umiejętność wykonania klina, synchro,
-czytanie forum oraz udzielanie się,
-wspieranie wszystkich graczy wojskiem jak i "miłym słowem",
-podanie swojego twstats,
-oraz zaangażowanie w życie plemienia.

Jestem otwarty na wspólne rozmowy na teamspeaku (mogę ogarnąć kanał). 

Kontakt - świat 84 nick: Milolek, gg: 7415108 oraz oczywiście pod tym tematem mogę udzielić innych informacji. tongueipb.png

Gramy bez napinki, ale i bez olewki!!

Opublikowano

Jak chcesz znaleźć coś sensownego to tylko i wyłącznie na forum plemion tu raczej ekipy nie zbierzesz :), obecnie są bodajże cztery ekipy, które są jak najbardziej zaliczane do najlepszych :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...