Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Włam na serwer, jakaś kara?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 Pisze w imieniu kolegi.
Dziś bo było mu nudno, wbił na pewien serwer Minecraft.
Zapoznał się kto jest adminem i wbił na jego koncie.
Mógł pisać, więc kazał im dać opa i register na jedno konto stworzone przez niego.
Wtedy wszedł i mial opa na innym koncie.
Zmienil haslo Headowi i wbil z jego konta.
Zniszczyl Spawn.
Zbanowali go na IP.
Zmienil je avastem <secure line>.
Wbił i udawał co sie stało.
Admini mądrzy dali hasło do konsoli.
I tu pytanie, czy za to jest jakas kara?
Przeciez to nie bylo wlamanie tylko wykorzystanie bugów serwera i naiwnych adminów.
Prosze was o parę słów. Jest za to kara jesli tak, to jaka.

Opublikowano

I co ci zrobi ? Pozwie Cie i rozwalenie klocków? Nawet jeśli by chciał Cię gdzieś zgłosić to sobie może włączając serwer dla non-premium sam łamie licencje minecraft'a oraz jest skazany na ataki na serwer (w konsoli pisze nawet):

 

[Server thread/WARN]: **** SERVER IS RUNNING IN OFFLINE/INSECURE MODE!
[Server thread/WARN]: The server will make no attempt to authenticate usernames. Beware.
[Server thread/WARN]: While this makes the game possible to play without internet access, it also opens up the ability for hackers to connect with any username they choose.
Opublikowano

Hahaha Mądry administrator nigdy by nie podał hasła do konsoli ;) Zresztą co to za wyłudzanie w grze na czacie, nie ma różnicy czy to premium czy non-premium, właściciel ma zadbać o ten serwer i go chronić, nie policja. Gdyby twój kolega groził mu to mogła by ta osoba zgłaszać to na policje ale ona i tak by nie zareagowała, bo raczej pierwszy lepszy typek nie pozna twoich danych, adresu, numeru telefonu dzięki ip, a policja przecież nie wejdzie na serwer mc i nie będzie go tam ścigać :D. W najgorszym wypadku twój kolega dostanie dożywocie. hahahahah xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...