Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Essenia.pl Medium/Easy ~ Po prostu fajny serwer.


Essenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

g3EDtG7.png

1zAuzIi.png

 

Witam na wstępie chciałbym wyjaśnić całą sytuacje dla tych którzy nie wiedzą.

Serwer Essenia.pl stał już miesiąc bez większych problemów z liczbą graczy około 600 (bez żadnej reklamy)

Jednak przez moje głupie decyzję serwer podupadł i trzeba było go zamknąć.

Serwer miał ruszyć jakiś czas temu jednak,ja czyli Admino.

Wylądowałem w szpitalu i nie miałem całodobowego dostępu do serwera. Jednak przez ten cały czas serwer był "ONLINE".

Ludzie grali oraz testowali za co bardzo dziękuje.

Wszystkie bugi które zostały znalezione zostały wyeliminowane a wszystkie rzeczy do poprawy o które prosili gracze zostały poprawione

Teraz serdecznie zapraszam do oglądnięcia prezentacji i wyrażenia swojej opinii w postach poniżej.

Dziękuje.

~ Pozdrawiam [HA]admino.

 

A zapomniałbym wszystkie Smocze Monety zostały zwrócone.

 

 

814581405891680207737.png

312451405893681207737.png

NPUuDcx.png

872101405893837207737.png

PUf52lc.png

785871405893837207737.png

699261405893837207737.png

uhW7Hmo.png

 

173071405891048207737.png

989141405893473207737.png

 

www.essenia.pl

 

573951405891680207737.png

 

www.essenia.pl?page=account&subpage=register

 

305681405891680207737.png

 

[1] -

[2] -

[3] -

408131405891680207737.png

 

forum.essenia.pl

 

363271405894001207737.png

 

acnpjKj.png

qSFVX0t.png

 

vcDxvlg.png

5205714058995551201825.png

2gW5cqk.png

Z7fAEth.png

Na serwerze nie ma za dużo questów.

Powodem jest to że typ serwer-a to EASY/MEDIUM

I tak do 120 Lv expi się w miaro szybko więc stawanie z expieniem tylko po to żeby zrobić questa byłoby głupie..Jednak..

Od 100 lvl zaczynają się regularne questy które znajdziemy u NPC na nowych mapach.

Za te questy otrzymujemy : Smocze Monety,Itemy z IS,Ulepszacze,Szkaty Bossów.

 

Podsumowując : Questów nie ma zbyt dużo ale jak są to opłaca się robić :]

vabluPC.png

 

Badanie Biologa 30lv: Zęby Orka 30006.png

Co ile można oddawać: 1 sec

Nagroda za misje : 10 % Silny Przeciwko Potworom | 15.000.000 Yang

Badanie Biologa 40lv: Księgi Klątw 30047.png

Co ile można oddawać: 1 sec
Nagroda za misje: 12 % Średnie Obrażenia lub 5 % Obrażeń Umiejętności do wyboru | 20.000.000 Yang

Badanie Biologa 50lv: Pamiątki po Demonie 30015.png

Co ile można oddawać: 1 sec

Nagroda za misje: 60 Do Obrony | 30.000.000 Yang

Badanie Biologa 60lv: Matowe Lody 30050.png
Co ile można oddawać: 1 sec

Nagroda za misje: 150 Do Wartości Ataku | 35.000.000 Yang

Badanie Biologa 70lv: Konary Zelkova 30165.png

Co ile można oddawać: 1 sec

Nagroda za misje: 10 % Odporności na wszystkie klasy | 40.000.000 Yang

Badanie Biologa 80lv: Certyfikaty Tugyisa 30166.png
Co ile można oddawać: 1 sec

Nagroda za misje: 10 Do szybkości ataku | 50.000.000 Yang

Badanie Biologa 85lv: Czerwone Konary 30167.png

Co ile można oddawać: 1 sec

Nagroda za misje: 10% Silny Przeciwko Ludziom , Szkat. Umarłego Rozpruwacza.

Badanie Biologa 90lv: Notatki Przywódców 30168.png

Co ile można oddawać: 1 sec
Nagroda za misje: 10 % Szansy na Krytyka , Szkat. Nieb. Śmierci.

Badanie Biologa 105lv: Futra Gnola 30173.png

Co ile można oddawać: 1 sec
Nagroda za misje: 20 % Silny przeciwko orkom, Pierścień Doświadczenia (1h)

Badanie Biologa 125lv: Nefrytowe Butelki 7987714044984991161712.png

Co ile można oddawać: 1 sec
Nagroda za misje: 20 % Silny przeciwko mistykom, Rękawica Złodzieja.

 

4696814058995551201825.png

1nWnw6w.png

 

AtcuimZ.png

 

oy34Mhj.png

WAMrdi3.png

mNBLpmq.png

Nefrytowy Pierścień 71148.png

Bonusy : 50 % DOŚWIADCZENIA / 150 WARTOŚCI ATAKU /

Czas trwania :

Medal Bohatera 71158.png

Bonusy : 50 % DOŚWIADCZENIA / 150 WARTOŚCI ATAKU /

Czas trwania :

Naszyjnik Zniewolenia 71145.png

Bonusy : 30 % SZANSY NA PRZESZYWKĘ / 30 % SZANSY NA KRYTYKA / -30 % SZYBKOŚCI ZAKLĘĆ /

Czas trwania : 2H

Pierścień Woli 71143.png

Bonusy : 3000 HP / 15 % NA KRYTYKA / 15 % NA LUDZI

Czas trwania : 24H

Lizak Władców 71136.png

Bonusy : 2000 HP / 60 % NA DIABŁY / 100 DEFA

Czas trwania : 15 Dni Kalendarzowych

Pierścień Pół-Księżyca 71130.png

Bonusy : 3000 HP / 15 % NA KRYTYKA / 15 % NA POTWORY

Czas trwania : 15 Dni Kalendarzowych

 

Pierścień Krwi 71149.png

Bonusy : 50 % DOŚWIADCZENIA / 150 WARTOŚCI ATAKU /

Czas trwania :

 

6229314058995551201825.png

ceu7JZd.png

y3de.png

1081814005000381144241.png

5176814005003791144241.png

2242814005003791144241.png

scWO9Lf.png

1HFThGX.png

Di3hShG.png

 

CH905I2.png

4z0aJBd.png

 

SBxco9Z.png

W3ztz0X.png

 

eufexnz.png

FEYb2y1.png

 

ELXKlpy.png

qoDBhVw.png

 

f1jE3Ik.png

GabX63g.png

 

7StDUGn.png

LNIRojG.png

 

CrDs1WC.png

 

7KxNytJ.png

 

ByOJHKk.png

 

8730914058995551201825.png

YnZUxsg.png

Przepustka dropi z metinów 5 - 45 | 50% Szansy na drop.

Na tej mapie znajdują się duże spoty orków oraz dzikusów.

c9FbLe7.png

Działający bon : Silny przeciwko Diabłom

2S8dwmH.png

Działający bon : Silny przeciwko Diabłom

UrkxLnS.png

Działający bon : Silny przeciwko Orkom

eH23oKi.png

Działający bon : Silny przeciwko Mistykom

w7qShzQ.png

Działający bon : Silny przeciwko Zwierzętom

oprf546.png

Działający bon : Silny przeciwko Mistykom / Silny Przeciwko Diabłom

 

5337214058995551201825.png

YccHa2u.png

Wszystkie pieczątki dropią z jednego spota.

Usunięto resp przy Metinach Morderstwa.

Zwiększono szanse na drop Mapki-Zin oraz Klucza-Zin.

 

aY6OoMh.png

Wymagany poziom przywódcy PT: 85

Wymagana ilość osób w grupie: 2 ( Przykład - Ty + Buff )

Wejście u Ducha Wojowników w Grocie Wygnańców (V1)

---------------------------------------------------------------------

** Poziom 1 **

- Zniszcz: Metina Wygnańców .

** Poziom 2 **

- Zabij wszystkie moby.

** Poziom 3 **

- Zabij wszystkie moby oraz Elit. Podły Król Demonów.

** Poziom 4 **

- Zabijaj moby i drop pieczątki by otworzyć posągi.

** Poziom 5 **

- Zabij wszystkie moby oraz Generała.

** Poziom 6 **

- Zabij Niebieską Śmierć.

 

Td41PB1.png

Wymagany Poziom : 90

Wchodzi się przez pierścień teleportacji w zakładce "Inne"

 

BOE0Md1.png

Wymagany Poziom Przywódcy PT : 105

Wymagana ilość osób w PT : 0 (Można Wejść Samemu)

Wejście znajdziemy na mapie od 100 Poziomu u Octavio.

Przepustka : 70022.png x 1

---------------------------------------------------------------------

** Poziom 1 **

- Zabijaj Metina Pochlebstwa tak długo aż trafi się prawdziwy - masz na to 10 minut.

** Poziom 2 **

- Zabij Minotaura

PITODfh.png

Wymagany Poziom Przywódcy PT : 125

Wymagana ilość osób w PT : 0 (Można Wejść Samemu)

Wejście znajdziemy na mapie od 118 Poziomu u Rybaka.

Przepustka : 50kk oraz

---------------------------------------------------------------------

** Poziom 1 **

- Zabij 500 Janczurów w ciągu 5 minut !

** Poziom 2 **

- Zabij Przywódcę Jaszczurów.

VWDNhPh.png

Wymagany Poziom Przywódcy PT : 145

Wymagana ilość osób w PT : 4 (Lider + 3 inne)

Wejście znajdziemy na mapie od 135 poziomu - Mokradła.

Przepustka : 30324.png x 1

---------------------------------------------------------------------

** Poziom 1 **

- Zabij 1000 Czarnych Pająków.

** Poziom 2 **

- Zabij Elit. Królową Pająków.

** Poziom 3 **

- Zabijajcie Czarne Pająki tak długo dopóki nie pojawi się Król Pająków.

** Poziom 4 **

- Zabij Króla Pająków.

 

C1Ig7zT.png

Wymagany Poziom Przywódcy PT : 170

Wymagana ilość osób w PT : 5 (Lider + 4 inne)

Wejście znajdziemy na mapie od 151 poziomu - Przeklęta Pustynia.

Przepustka : 30324.png x 1

---------------------------------------------------------------------

** Poziom 1 **

- Zabij 1000 Czarnych Pająków.

** Poziom 2 **

- Zabij Elit. Królową Pająków.

** Poziom 3 **

- Zabijajcie Czarne Pająki tak długo dopóki nie pojawi się Król Pająków.

** Poziom 4 **

- Zabij Króla Pająków.

 

KN7nx0q.png

Dla wszystkich którzy nie są fanami kupowania Smoczych Monet do zakupów w ItemShopie mamy parę rozwiązań.

~1. W każdy weekend na naszym fanpage-u znajdziecie 5 kodów SMS na darmowe Smocze Monety.

~2.Z niektórych Bossów oraz Metinów na nowych mapach jest szansa na drop Smoczej Monety.

~3.Z tych najlepszych,najcięższych bossów jest szansa na drop 71163.png a z niej losową ilość Smoczych Monet 5-50.

 

I na pewno w przyszłości coś jeszcze wymyślimy ;]

 

6512014058995551201825.png

 

t0IVBJV.png

jJpHVpF.png

c7wIvIz.png

o4yyl2v.png

 

M4dvRrK.png

 

1qiGsjX.png

eWdg2QB.png

ercOreg.png

 

PSiysRW.png

41004.png41003.png

 

FxQA8EU.png

 

bWJWfBl.png

dLhVWOL.pngqB8TG4o.png

 

loQYkfo.png

6Nfcs4I.png

hjhd00cgjdae.png

MQeX3hb.png

 

7932314058995551201825.png

6213514005003791144241.png

67oojwS.png

Kronika Essenia.pl

 

Na naszym forum (KLIKNIJ TUTAJ) jest organizowany event który będzie trwał od startu serwera.

Jest to taka "Hala Sław" lub jak kto woli Kronika serwera.

Po prostu jak zrobisz np. Bojowy Miecz na + 9 jako pierwszy na serwerze to robisz ss-a i wrzucasz do tego tematu.

Zostaniesz zapisany do głównego postu + może dostaniesz jakaś mała nagrodę :)

Do tego również dochodzi ubijanie bossów/metinów i różne takie wszystko jest opisane w temacie.

 

Event Zuo

 

Event Zuo - Deszcz Metinów oraz Bossów.

Będzie organizowany 2 razy w miesiącu w każdy pierwszy oraz trzeci weekend danego miesiąca.

Zuo jest podzielone na przedziały LVL-owe oraz królestwa

 

Event OX

 

Event Ox - Konkurs Wiedzy.

Będzie organizowany w każdą Sobotę o Godzinie 18:00

Za każdy razem będą 3 tury.

Pytania dotyczą głównie serwera Essenia.pl

Jednak na specjalnych okazjach jak (Gwiazdka,Wielkanoc,Jakieś wydarzenia sportowe) Będą pytania na ich temat.

 

Turniej Gildyjny - Mieczem i Skillem

 

Turniej Gildyjny będzie organizowany raz w mięsiąciu.

Dokładne zasady zostaną ustalone na forum (czy będą składy czy gildia wchodzi całą gildią) i tym podobne

 

Wyścig Szczurów

 

Ten Event będzie organizowany bardzo spontanicznie.

Polega on na znalezieniu GM-a jako pierwszy lub dotarcia do miejsca wyznawczego przez GM-a jako pierwszy.

Przykład - Grota Wygnańców 670,361 CH = 1+2+3-1

 

3735214058995551201825.png

 

ILxfnZB.png

 

Zostały dodane tak zwane skille "TOOGLE" czyli jeżeli padniemy to możemy odpalić skille od razu to obejmuje takie skille jak :

 

- Aura Miecza

- Berserk

- Silne Ciało

- Ognisty Duch

- Mroczna Ochrona

- Strach

- Czarowane Ostrze

- Czarowana Zbroja

- Bezszelestny chód

 

 

vZ8yYXD.png

 

Każdy mobek na serwerze przy jego nazwie ma pokazaną ilość hp OBECNA/MAKSYMALNA

Jest to świetne rozwiązanie ponieważ będziemy wiedzieć czy jest w ogolę sens bić owego potworka lub ile zostało do ubicia ;]

 

qNIpTzm.png

Na serwerze jest wspólny czat globalny.

To znaczy że wszystkie królestwa piszą na jednym czacie.

Przed nickiem jest pokazane z jakiego królestwa jest graczy piszący wiadomość.

Na końcu nicku znajdziemy [sZEPT] po kliknięciu na to otworzy nam się okienko z szeptem do owego gracza.

 

ljhFDGX.png

Z każdego potworka na serwerze jest szansa na drop : 50027.png

Taki oto kupon przeciągamy na "Hong-Hae" i otrzymuję losową nagrodę.

 

Nagrody : [[ Do uzupełnienia ]]

 

WgWywvw.png

 

Wbudowanego BS-a znajdziemy pod klawiszem "F6"

Używanie swojego Bs-a zamiast tego wbudowanego jest - dozwolone.

 

aOPJ1PK.png

Zakładkę bonusów znajdziemy pod przyciskiem "X"

 

hUThVs8.png

r1vsLTM.png

 

TAPR5Cv.png

 

Podziękowania :

Arisa/Kurlz/Renissance - Elementy ich grafiki udostępnionej ogólnie lub dla mnie znalazły się w prezentacji ~ Dziękuje ;]

Hp System u mobów - Wykonał Nixo , dał mi Flourine ~ Dzięki

 

 

 

g3d2smy.png

[P] - Skąd bronie 75 ?

[O] - Riper / Nieb. Śmierć  -- Drop z 10 Szkat. Ripera    (http://screenshu.com/static/uploads/temporary/2t/mx/qa/f3abh2.jpg)

 

[P] - W prezentacji widać przedmioty tylko do 180 lvl jednak maksymalny lvl to 250 CO JEST ?

[O] - W przyszłości planujemy dodać itemy aż do 250 poziomu.Te przedmioty będą wybieranie przez graczy poprzez ankietę na forum serwerowym.

 

[P] - Easy/Medium a takie "słabe" bony WTF

[O] - Jeżeli wam się nie podobają bony to zapraszam na forum serwerowe do udziały w ankiecie.

 

[P] -

[O] -

 

[P] -

[O] -

 

[P] -

[O] -

 

[P] -

[O] -

 

[P] -

[O] -

 

XZWw8tB.png

XJHIavu.png

72RApjx.png

VltoFyh.png

0bFkqdJ.png

oLqzgYC.png

 

WERYFIKACJA

 

7jPsJGR.jpg

gYWmWn9.jpg

 

XJHIavu.png

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer prezentuje się bardzo dobrze, a prezentacja jest estetyczna i dostarcza mniej/więcej informacji.

Nie kojarzę projektu z przyszłości, ale myślę, że to dużego znaczenia nie ma, bo każdy z nas popełnia błędy.

 

Osobiście postaram się zagrać na serwerze i życzę Wam powodzenia w rozwoju.

 

 

P.S.

Sety zbroi takie sobie, wolałbym inne^^

Opublikowano

Aha czyli, że zbroje są do 180, a potem co??? no jak dla mnie to nie za bardzo przejdzie :P.

 

Będą zbroje aż do 250 tylko w późniejszym czasie. Prosty chwyt.Żeby nowi gracze nie byli aż tak bardzo do tyłu. A na dodatek nowe sety będą wybieranie poprzez ankietę na forum tak żeby podobały się największej ilości graczy.

Daje 2 szanse zobaczymy czy tym razem wam się uda 

 

Ostatnim razem nie wystartowaliśmy bo miałem problem zdrowotny i przez długi okres byłem w szpitalu. Jednak już jest w porządku i wróciłem i żadnych kolejnych niespodzianek nie przewiduję.

Dziękuje za drugą szansę i serdecznie zapraszam.

XJHIavu.png

Opublikowano

Dacie max bony, albo przynajmniej 12/15% to i ja zagram, nie mam zamiaru miesiąc stać w m1, żeby wbijać głupie bony..i to na easy/medium niby tak? xD

 

Ogólnie nieźle się to prezentuje, tylko te bony. :/ 

 

Wymagana ilość osób w PT : 5 (Lider + 4 inne) - zmieńcie to chociaż na 3 osoby.. albo najlepiej na 2. ;)

 

No i te rosy, zróbcie chociaż, żeby były 2 wartości.. bo porażka. :)

 O pelerynkach nie wspomnę.. nieskończona powinna być. 

Pytanka: 

 

Gdzie dropi truta?

Stalka?

eq z łez?

w ile wbije np 150 lvl?

Czy is będzie drogi?

 kd + ile ?max?

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

Szczerze to serwer może być nawet ciekawy.

Co mogę powiedzieć o Administracji??

Widziałem troszkę jej pracy no i w sumie szybko się uczą, jak i dobrze wykonują dany projekt.

A jak to wyjdzie na starcie, to już sami się przekonamy.

Lecz czuję troszkę niepewności, ale prezentuje się to dość ładnie, oczywiście z prezentacji.

Jak to bd z serwerem to niebawem się okaże.

Powodzenia i pozdrawiam. 

837341413742376668518.png

Opublikowano

Szczerze to serwer może być nawet ciekawy.

Co mogę powiedzieć o Administracji??

Widziałem troszkę jej pracy no i w sumie szybko się uczą, jak i dobrze wykonują dany projekt.

A jak to wyjdzie na starcie, to już sami się przekonamy.

Lecz czuję troszkę niepewności, ale prezentuje się to dość ładnie, oczywiście z prezentacji.

Jak to bd z serwerem to niebawem się okaże.

Powodzenia i pozdrawiam. 

 

Niby czego mamy się uczyć ? Bo nie bardzo rozumiem tego przesłania ?

XJHIavu.png

Opublikowano

Dacie max bony, albo przynajmniej 12/15% to i ja zagram, nie mam zamiaru miesiąc stać w m1, żeby wbijać głupie bony..i to na easy/medium niby tak? xD

 

Ogólnie nieźle się to prezentuje, tylko te bony. :/ 

 

Wymagana ilość osób w PT : 5 (Lider + 4 inne) - zmieńcie to chociaż na 3 osoby.. albo najlepiej na 2. ;)

 

No i te rosy, zróbcie chociaż, żeby były 2 wartości.. bo porażka. :)

 O pelerynkach nie wspomnę.. nieskończona powinna być. 

Pytanka: 

 

Gdzie dropi truta?

Stalka?

eq z łez?

w ile wbije np 150 lvl?

Czy is będzie drogi?

 kd + ile ?max?

 

Bony zostają jakie są żeby był handel itemami mimo wszystko nie wchodzą one jakoś mega tragicznie bo na wszystkie wartości jest taki sam %. Ewentualnie zrób ankietę na forum z twoją propozycją - co wyjdzie to będzie.

Ten dungeon nie da się zrobić w 2 osoby więc nie widzę takiego sensu. Chodzi o to że na tym dungeonie Metiny mają bonusów na inne bronie np. Jednego Metina ubija się mieczem , drugiego ubija się sztyletami , trzeciego dzwonem i tak dalej :)

 

Pelerynka ++ (nieskończona) będzie w isie za bodajże 1zł lub można ją zdobyć na OX-ach , z szkatułek bossów.

 

Truta - Riper/Nieb. Smierć ~ DT robi się jakieś 7-10 minut (DROP Z 10 SZKAT RIPERA : http://scr.hu/1zy5/ohfbo )

Stalka - Redlas

eq z lez - v2/grota/wróżka/generał/

150 - Ciężko powiedzieć .. 80 wbija się ok 3h razem ze zrobieniem biologa + eq do expa 120 jakieś 5/6h. Na nowych mapach nie jest łatwo tzn moby są dosyć mocne ale expa leci za nich dużo.

IS-a ja nie będę robić więc nie wiem ale na pewno nie będzie super drogi

kd + 5 ( u handlary)  z bossów lecą +3/4 które można ulepszać szansa na włożenie kd to bodajże 33.3%

XJHIavu.png

Opublikowano

naprawiliscie chociaz bugi ?

ten serwer startuje juz po raz drugi lub trzeci..

nic ciekawego tutaj nie widzę, a grałem na pierwszej odsłonie przez kilka godzin :) i powiem szczerze że serwer DNO

 

NIE POLECAM

Opublikowano

Niby czego mamy się uczyć ? Bo nie bardzo rozumiem tego przesłania ?

Uczyć.

W sensie, zrobić raz a dobrze, bo jednak jeszcze sporo przed wami.

Dlatego powodzenia z projektem.

Oraz można wam życzyć jak najlepiej.

Bo początki zawsze są trudne...

A jeśli up@ mówi prawdę że to jest wasz drugi lub trzeci start, to jednak trzeba uczyć się na błędach.

Powodzenia. 

837341413742376668518.png

Opublikowano

Proszę o dwa ss'y weryfikacyjne. /2h

 

Dodane ;]

Uczyć.

W sensie, zrobić raz a dobrze, bo jednak jeszcze sporo przed wami.

Dlatego powodzenia z projektem.

Oraz można wam życzyć jak najlepiej.

Bo początki zawsze są trudne...

A jeśli up@ mówi prawdę że to jest wasz drugi lub trzeci start, to jednak trzeba uczyć się na błędach.

Powodzenia. 

 

Jest to nasz drugi start.. Poprzedni serwer stał ponad miesiąc bez żadnych problemów tylko liczba graczy była nie zadowalająca i razem z graczami (aniekta na forum) uznaliśmy że zamkniemy serwer i go przerobimy.

XJHIavu.png

Opublikowano

Serwer super :)

Miejmy nadzieję że nie będzie bugów, a graczy będzie dużo.

Wierzę w to że admino zrobił wszystko porządnie, bo przecież dobrze się na tym zna :)

Polecam i na pewno zawitam :)

Opublikowano

Oprawa graficzna prezentacji cud, miód. Widać, że sporo zaangażowania i starań weszło do stworzenia tego serwera. Powodzenia :)

Gb2zMZi.png

Opublikowano

Każdy zasługuje na drugą szansę, mam nadzieje, że wyciągnełeś wnioski z poprzedniego startu, bo serwer nie jest zły. Tak btw. skoro to jest medium/ EASY moim zdaniem powinny wchodzić maksymalne bony lub przynajmniej szanse 50% na 50% bo, 6% w abs jest raczej tylko na hardach. Powodzenia.

­1bc44ccb8f.jpg

Opublikowano

Każdy zasługuje na drugą szansę, mam nadzieje, że wyciągnełeś wnioski z poprzedniego startu, bo serwer nie jest zły. Tak btw. skoro to jest medium/ EASY moim zdaniem powinny wchodzić maksymalne bony lub przynajmniej szanse 50% na 50% bo, 6% w abs jest raczej tylko na hardach. Powodzenia.

 

Tylko patrz te absy są po to żeby były 3 typy EQ i EQ full perf było coś wartę to nie jest typowy EASY gdzie wszystko zrobisz w 2/3 dni. Typem gry przypomina to diamond lub elite.

Jeżeli jednak uważasz że lepiej żeby wchodziły perfy to zrób ankietę na naszym forum w dziale Propozycje i jeżeli wyjdzie że gracze chcą perfy to nie ma problemy będą perfy :)

XJHIavu.png

Opublikowano

Wiadomo kiedy start?

Zmianki będą tanie?

Bronie 75 Tylko z Ripa, czy też innych bossów? :D

 

Zmianki są bardzo tanie.

Bronie 75 z ripera i nieb. śmierci.

DT jest zrobione w taki sposób że robi je się nie więcej niż 10 minut a drop z 10 szkat ripera pokazywałem gdzieś w pierwszych postach.

XJHIavu.png

Opublikowano

Każdą ważna informacje będę dopisywał do tego postu.
Również czekam na pytania w wolnej chwili na pewno na wszystkie odpowiem oraz te najważniejsze dopisze do FAQ-u w prezentacji.
Zapraszam na forum (forum.essenia.pl) do dyskusji na temat co można by dodać/zmienić na serwerze.

                                                                ~~ Pozdrawiam [HA]admino ~~

 

 

 

Tfi03hr.png

 

 

Client ~

 

[1] - https://mega.co.nz/#!l8EWWYyK!lqysxuaMJixMD84Ui3ZLtUzr0Wn0XOsO8bRpYHQrQmk

[sKAN] - Zaraz dam duży plik to chwile to potrwa.

[2] - Niedługo

[sKAN] - Niedługo

 

 

Przypominam że można się już rejestrować !
 

XJHIavu.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...