Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Porównanie sprzętu pomoc przy wyborze .


wulkanus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zależy. Jeśli chcesz na nim grać, to drugi komputer. Ma i5, który lepiej się sprawuje w grach. 

Aczkolwiek wydaje mi się, że ludzie stąd złożą Ci coś lepszego do kwoty 3 tysięcy, mogę się mylić.

Wstrzymaj się z wyborem, pewnie niedługo ktoś Ci coś fajnego zaproponuje.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Zestaw z i5 jest jakieś 2x wydajniejszy? :)

Te gotowce morele, to średniawka nastawiona na zysk. Lepiej złożyć coś samemu, przykładowo:

 

http://www.morele.net/inventory/info/FJ21AM/

 

Wydajniejszy zestaw z H-R, do tego R9 280X od fimy Sapphire z wydajnym chłodzeniem Tri-X. Nie mogło zabraknąć 8GB pamięci RAM i dobrej klasy obudowy oraz zasilacza.

Dodaj sobie do tego koszyka usługę montażu i wpisz kod obniżający jej cenę do 1 PLN. O7SAKMMCBS

Opublikowano

@taki_niesmialy

No nie przesadzałbym z tymi kilkoma monitorami...

 

W zestawie użytkownika piterr3 proponowałbym przyciąć na obudowie

http://www.morele.net/obudowa-zalman-z3-plus-czarna-matx-atx-okno-usb-3-0-605201/

i w jej miejsce wziąć R9 280X z rok dłuższą gwarancją. Sapphire ma super chłodzenie i fajną cenę, ale przynajmniej w moim mniemaniu karta za 1000 złotych z 2-latami gwarancji to trochę mało.

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-radeon-r9-280x-dc2-3gb-384bit-ddr5-dp-hdmi-dvi-r9280x-dc2-3gd5-615586/

 

Poza tym zestaw bez zarzutów.

Opublikowano

Czyli bardziej się opłacało brać tę z gwarancją ? :/ kupiłem tę drugą która była zaproponowana przez piterr3 mam nadzieję że nic nie nawali :/ 

Opublikowano

Ten Tri-X to najlepiej chłodzony model R9 280X. Zrobiłeś świetny interes i nie martw się tą kartą. Za dwa lata będzie warta +/- 300 PLN. Dużo nie stracisz, jeśli coś się z nią stanie.

Zawsze możesz dokupić dodatkowy okres ubezpieczenia.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Delikatnie odkopałem temat ale mam kolejne pytanie nie chcąc zakładać nowego tematu . Chodzi o monitor pod zestaw: http://www.morele.net/inventory/info/FJ21AM/ 
Czytałem że 27 cali powinien się sprawować idealnie i teraz pytanie co wybrać bo jest naprawdę wiele do wyboru 
Był bym zadowolony gdyby koszt = jakości . 

PS . Aktualnie posiadam 17 calowy monitor samsunga i jest totala klapa -_- . Nie wiem czy to przez to że monitor ma dobre 6 lat .. Czy może sterowniki .. 

Opublikowano

Jaki masz budżet na ten monitor?

Jak daleko siedzisz od monitora? 27" jednak jest dość duży monitor. Może ci być niewygodnie z niego korzystać.

Procesor: Intel Core i5 4690

Płyta główna: MSI B85-G43

Zasilacz: Thermaltake 530W

RAM: Crucial Ballistix 8 GB

Karta Graficzna: MSI GTX 770

Dysk SSD: Plextor 128 GB M6S

 
Opublikowano

Mój budżet zależy od waszych propozycji ... Jeśli nie 27 cali to jaki inny był by idealny :)
Aktualnie dość blisko monitora siedzę jakieś 50 cm -60 cm ponieważ jest to 17 cali i jest wypasiony tzn . z dupą xD 
Jeśli miał bym coś płaskiego i większego oczywiście stał by dalej :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...