Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto Margonem-Z całą zawartością


Bunik1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aktualnie konto posiada 30 sł = 30 zł :X Nie mówiąc o kupionym wyczerpaniu na priv itd :D Jak użytych innych kodów ;)

 

Sam kod CD-Action to 70 zł :D [sł/Strój = 45sł  i reszta itemków ]

 

Więc no cóż ;C Konto jest warte więcej niż 80 zł :D Ale nikt nie da, aż tyle xD

 

Dlatego czekam na różne oferty :D [Konta również, lecz nie od margonem] :D

Hłopie! nawet 80 zł to konto nie kosztuje ! :) Gram w margonem od 2010 bez przerwy. Na privach na światach. Konto warte max 80zł minimum te 50zł Sam kod z cda warty tak serio to 30zł ( to 70zł to wymysł administratorów aby zwiększyć popularność promocji ).

sygnatura.png

Opublikowano

Hłopie! nawet 80 zł to konto nie kosztuje ! :) Gram w margonem od 2010 bez przerwy. Na privach na światach. Konto warte max 80zł minimum te 50zł Sam kod z cda warty tak serio to 30zł ( to 70zł to wymysł administratorów aby zwiększyć popularność promocji ).

A na pw chce mi gość wmówić, że kod warty 16 zł... Pff...

 

 

Widać właśnie jego 4 lata grania :_:

 

REF

wLvS201.png
Opublikowano

Konto w lolu silver I bylo gold V , skiny , runy wszystko jest. nigdy nie banowane. ? albo 100 zł przelew ale nie mam allegro i nie daje pierwszy.

 

wiadomo że w te konto twoje dużo było kasy włożone ale zauważ ze gry typu margonem , lol itd i inne konta w tych grach na sprzedaż są bardzo łatwe bo tracąna wartosci zauwaz np po tym że twoje ogłoszenie już ma 2 miechy i nikt nie kupił , obsstawiam że nikt nie da nawet 40 zł bo na privach wbic 100-150 lvl to jest 2-3 dni ? albo mniej jedynie o eq troche roboty.

xmMfHrm.png
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ref !

Doszło parę przedmiotów heroicznych na konto w zwykłym świecie <Łączna cena około 65m>

wLvS201.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...