Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto Margonem-Z całą zawartością


Bunik1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA AKTUALIZACJA KONTA O KOD OD CD-ACTION NA KATAHHA !

21.10.2014

 

[b] Nazwa rzeczy:[/b]Konto margonem
[b]Metoda kontaktu:[/b]PW na forum a następnie GG [Rzadko wchodzę na GG więc trzeba mnie poinformować by wejść :D]
[b]Opis rzeczy:[/b]

Postacie na 3 światach prywatnych a różnych poziomach z całym wyposarzeniem + 1 postać Na katahha +65 < 70

Smocze łzy 20
Smocze runy 20

Na Katahha

Złoto 18m + Parę uni/hero łacznie wartych ponad 55m [Opłacony depozyt do 18 lecz jest dużo złota na jednym privku by go wytłurzyć]
Postać na tym świecie ma jeszcze skarpete 42 a w torbie itemki z eventów leczące jak i część pamiątek w depozycie

1 Priv.
3 postacie
1. +140
2.+100
3.+ 60

Postacie mają miksturki dodające wyczerpanie. Więc EXP EXP EXP.
Można na jednej z nich znaleźć sowe...
2 Priv < ale ten niemiły >
1. + 160 -Sklejanki z ważek hero w eq +120m
3.Priv
1.+21 -nowa postać można prosić o zmianę profesji :) Nie wchodziłem więc można szybko usunąć.

Na jednej z postaci znajdują się 2 legendy [Priv]

W depach na priv 1-2 Można znaleźć pełne depo heroików najwczelszej maści od eventowych [Wielkanoc 2013] po zwyłe heroiki

Złoto też w różnych ilościach na priv ale bez szału tylko taki dobry standart...

Osoba zainteresowana nie może mieć poniżej 150 sensownych postów :x

Wymiana może być przy kimś a nawet MUSI :D

Jeśli chcecie wiedzieć coś jeszcze pytajcie w postach/PW


[b]Oczekiwana/oferowana cena:[/b]Gry [rzadne przeglądarkowe...]
[b]Zdjęcia/inne informacje:[/b]Narazie brak. Lecz najpierw PW forum potem GG [by mnie poinformować np. wejściu :D] E-mail do zmiany + hasło...

wLvS201.png
Opublikowano

dam ci pro  (W ujjj ph i mega dobre eq z kazdym wygrywa ) konto 150 lvl na pandora :D za jakies konto na privie w margo obojetnie jaki lvl xD

Jak pisałem wyżej

 

[b]Oczekiwana/oferowana cena:[/b]Gry [rzadne przeglądarkowe...]

 

Pomimo, że dodałem opcje pln to tamte oczekiwania, też obowiązują.

wLvS201.png
Opublikowano

bf3 ? , premium mc , diablo III ?? coś z tego ?

BF3- Odebrałem za darmo na origin :)

MC-Akurat posiadam ! :D

Diablo III- Bardzo dobra oferta, lecz nie będę cie pozbawiał battle.net :_: Bo bóg wie co tam jeszcze masz xD <Chyba, że cdkey :D>

 

Ps.

W pisaniu ofert można wysyłać informacje na pw ! :D

wLvS201.png
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zarzuć SS. Oferuję konto STEAM (cs go, terraria, mw3)

Nie mogę podać ss postaci, gdyż to po prostu samobójstwo konta ;) Powiedź jaki ss cie dokładnie interesuje... :P A raczej czego

wLvS201.png
Opublikowano

Jeżeli nie konto, no to paysafecard prawie 80 zł?

Aktualnie konto posiada 30 sł = 30 zł :X Nie mówiąc o kupionym wyczerpaniu na priv itd :D Jak użytych innych kodów ;)

 

Sam kod CD-Action to 70 zł :D [sł/Strój = 45sł  i reszta itemków ]

 

Więc no cóż ;C Konto jest warte więcej niż 80 zł :D Ale nikt nie da, aż tyle xD

 

Dlatego czekam na różne oferty :D [Konta również, lecz nie od margonem] :D

wLvS201.png
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...