Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Zarabianie Na Pl Przy Pomocy Exp Bota.


Krzyzaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sposób jest raczej mało znany... (Nie polecam na nowych serwerach, bo łatwo można zarwać bana)

A więc zaczynamy.

Przy pomocy exp bota:

http://www.mpcforum.pl/topic/125405-botexpbot-00111068-de-version/

Wbijamy poziom do 10, z średnim ekwipunkiem 1lvl +6, miecze, bronie dwuręczne polecam zmieniać co 5lvl, polecam mentala z tym statusem 2 Siła; 1 Witalnośc, w skillach punkt w każdy skill oprócz uderzenia miecza, potem maxujemy silne ciało.

Udajemy się do m3, gdzie ustawiamy exp bota pomiędzy spotem wilków a niedźwiedzi.

Po paru godzinach dobijemy z 10lvl, do ponad 25lvl, i mamy w ekwipunku (przeważnie) 1-3 fms' y, 2-3 rib' y, i od groma jesionków ( Mi w 5h z 6 ich lotło).

Na 25lvl udajemy się na johwany gdzie dobijamy 30lvl, i dropimy ponad 10-20k.k.

Na 30lvl dajemy postać na fish bota.

I tak w kółko i nasz zarobek z 10/20kk na dzień co postać na fish bota zwiększy się o 5/10.

Ponieważ przed fish botem dropniemy jeszcze przecież itemki na m3 ;).

Poradnik napisany w 100% przeze mnie zakaz kopiowania.

PS:Dodam jeszcze że dropią tarcze na 21lvl a na nowych serwerach gładko schodzą po 200-300k, i bardzo dużo biżuterii, a co za tym idzie ? mi np dropły 2 naszyjniki 1.5k hp :).

Opublikowano

Jest już poradnik o zarabianiu ^^

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

Dobre, dobre :D zobaczę, czy te ribki i fms'y na prawdę tam lootają :P Jak nie to... xD

 

Leci plusik i buziaczek xD

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...