Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

czołg na wrześniowe misje


dasass

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oba równie dobrze nadadzą się do robienia tej misji, rudy ma lepsze działo, a Kromka mobilność.

 

Ja wybrałbym Rudego.

Opublikowano

Cromwell najlepszy med ever :P Rudy jest na 2 miejscu na 6 tierze zaraz po Cromwellu :P najlepiej kup 2 bo jak 1 będzie w bitwie to bierzesz 2. (i 1 szybko się znudzi). Najlepiej robić tą misje medami 10 tieru (2 bitwy i 20 fragów jest :D)

Opublikowano

A może starczy mu kredytów tylko na 1? Weźcie pod uwagę to, że rudy ma lepszy dps, przez co łatwiej dobijać ludzi i zrobić dmg.

Opublikowano

A może starczy mu kredytów tylko na 1? Weźcie pod uwagę to, że rudy ma lepszy dps, przez co łatwiej dobijać ludzi i zrobić dmg.

 

Cromwellem łatwiej się robi DMG, bo z łatwością wszystko objeżdżasz.

Opublikowano

A może starczy mu kredytów tylko na 1? Weźcie pod uwagę to, że rudy ma lepszy dps, przez co łatwiej dobijać ludzi i zrobić dmg.

Łatwiej dobijać ludzi z Cromki, bo nie masz 5sec reloadu tylko 3.3...

Do tego Cromca ma lepszą mobilność i camo - dwie najważniejsze cechy meda.

Opublikowano

Łatwiej dobijać ludzi z Cromki, bo nie masz 5sec reloadu tylko 3.3...

Do tego Cromca ma lepszą mobilność i camo - dwie najważniejsze cechy meda.

Tą waszą "Cromką" można zejść na 2.87 s tylko trzeba mieć perki

 

Topic

Kup obydwa bo jeden ci się znudzi

Opublikowano

Tą waszą "Cromką" można zejść na 2.87 s tylko trzeba mieć perki

 

Topic

Kup obydwa bo jeden ci się znudzi

...

Trzeba wydać 20k na bitwę, 700k na moduły i mieć poniżej 10% hp, co na tym czołgu jest niemożliwe, bo do tego czasu już ci ammo rozwalą, a mieć 70hp na Cromwellu to cud...

Deal życia...

Opublikowano

@marvelus113 Oprócz tego mieć conajmniej 1 perkową załogę(BiA) i 2 perkowego ładowniczego pod brytyjskie medy, którymi autor z pewnością dysponuje mimo tego że to jego pierwszy brytolski średniak. Z kasą też nie będzie problemu, mimo że może kupić tylko 1 med VI tieru.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...