Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DisStream flame


Gość Landiago

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam co sądzicie o tym jak disu flamuje w tej grze corkim? typek gra z unrankedami i rzuca teksty typu "no idź do niego tchórzu ja p******e" a sam nie gra najlepiej

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

I tak nie wyjdzie z golda

Z takim podejściem do gry również mu tego życzę!

Opublikowano

Japierdole, @Zarax proszę daj mu bana! On sobie nabija posty... Poprzedni jego temat ,,Seria disa sranako w banko" w której go wielbiał całował i lizał mu dupe, a tutaj go oczernia. K***a! No nie umiem na takie coś patrzeć!

 

Disu to noob i nie wyjdzie z golda i tak.

b1427b380f6a1da2.png5623214702585481002474.gif
Opublikowano

stawiam dom moich starych, że disu wbije maksymalnie plat 1 w tej serii i wyżej nie da rady wejść. Nerva w 10 dni nabił więcej, niż dis od założenia swojego main konta do tej pory a koleś chce pobić rekord nerva grając jeszcze teraz od zera xD. Oczywiście dis jako gracz jest niepoważny, mało tego, że sam prezentuje niski poziom gry jak na swoją dywizje to jeszcze czepia się innych :).

Opublikowano

stawiam dom moich starych, że disu wbije maksymalnie plat 1 w tej serii i wyżej nie da rady wejść. Nerva w 10 dni nabił więcej, niż dis od założenia swojego main konta do tej pory a koleś chce pobić rekord nerva grając jeszcze teraz od zera xD. Oczywiście dis jako gracz jest niepoważny, mało tego, że sam prezentuje niski poziom gry jak na swoją dywizje to jeszcze czepia się innych :).

nerva miał d1 56 lp a disu był w challengerze( 3v3 ) i miał serie do challa na soloQ

<>

Opublikowano

Japierdole, @Zarax proszę daj mu bana! On sobie nabija posty... Poprzedni jego temat ,,Seria disa sranako w banko" w której go wielbiał całował i lizał mu dupe, a tutaj go oczernia. K***a! No nie umiem na takie coś patrzeć!

 

Disu to noob i nie wyjdzie z golda i tak.

Dobrze, ze rok szkolny sie zaczal i twoj mozg odpocznie troche od komputera, moze wtedy zrozumiesz to co czytasz.

 

nerva miał d1 56 lp a disu był w challengerze( 3v3 ) i miał serie do challa na soloQ

Ale ja przegral wiec to tak jak by byl w d1, zreszta jak dla disa za mocna punkciki spadaja to zaczyna grac duo ;x

4zzt3n.png

Opublikowano

Bardzo dobrze ;) Nie lubię disa, jedynie co mi pasuje w nim to Flame, też jestem jebanym flamerem i dobrze mi z tym ;)

Także Tylko, jedynie co nas łączy to Flame ;)

Opublikowano

No ja nie mogę ludzie serio ogarnijcie się nie dość, że Dis robi specjalnie dla Was streama, żebyście mieli jak się bawić w przerwie między gimbazą a spaniem, a wy go jeszcze hejtujecie i ciśniecie po nim, co prawda muszę przyznać, że nie jest on aż tak dobry, jak np Nervarien, ale nadal ciężko pracował i zasłużył na swoje d1, a sukces prawdopodobnie powótrzy na tym koncie, na oczach was, hejterów, któzy nigdy w życiu nie osiągną nawet części jego osiągnięć, kto z was był np casterem ESLa? więc ogarnijcie się i przymknijcie

<>

Opublikowano

No ja nie mogę ludzie serio ogarnijcie się nie dość, że Dis robi specjalnie dla Was streama, żebyście mieli jak się bawić w przerwie między gimbazą a spaniem, a wy go jeszcze hejtujecie i ciśniecie po nim, co prawda muszę przyznać, że nie jest on aż tak dobry, jak np Nervarien, ale nadal ciężko pracował i zasłużył na swoje d1, a sukces prawdopodobnie powótrzy na tym koncie, na oczach was, hejterów, któzy nigdy w życiu nie osiągną nawet części jego osiągnięć, kto z was był np casterem ESLa? więc ogarnijcie się i przymknijcie

 

Takie gadanie jest bez sensu. ''On robi streama specjalnie dla was.'' Każdy streamer streamuje dla kasy, a nie dla nas. Taka jest prawda.

Opublikowano

No ja nie mogę ludzie serio ogarnijcie się nie dość, że Dis robi specjalnie dla Was streama, żebyście mieli jak się bawić w przerwie między gimbazą a spaniem, a wy go jeszcze hejtujecie i ciśniecie po nim, co prawda muszę przyznać, że nie jest on aż tak dobry, jak np Nervarien, ale nadal ciężko pracował i zasłużył na swoje d1, a sukces prawdopodobnie powótrzy na tym koncie, na oczach was, hejterów, któzy nigdy w życiu nie osiągną nawet części jego osiągnięć, kto z was był np casterem ESLa? więc ogarnijcie się i przymknijcie

Z jednym się nie zgodzę. To, że zasłużył na d1. Jak ktoś wcześniej napisał, kiedy dis w szybkim tempie traci lp sięga po duo ktore go keruje.

Imo i tak calkiem ladnie to prowadzi, jest znacznie lepiej, przypomnijcie co bylo przed afera z nitro

­

Opublikowano

No ja nie mogę ludzie serio ogarnijcie się nie dość, że Dis robi specjalnie dla Was streama, żebyście mieli jak się bawić w przerwie między gimbazą a spaniem, a wy go jeszcze hejtujecie i ciśniecie po nim, co prawda muszę przyznać, że nie jest on aż tak dobry, jak np Nervarien, ale nadal ciężko pracował i zasłużył na swoje d1, a sukces prawdopodobnie powótrzy na tym koncie, na oczach was, hejterów, któzy nigdy w życiu nie osiągną nawet części jego osiągnięć, kto z was był np casterem ESLa? więc ogarnijcie się i przymknijcie

Pokaze nam chyba jak flejmic team na p1 bo to jego dywizja hahhaah

Zasłużył na d1 ?xDDD Jego gra na D1 jest slaba nie mówiąc o tym ze na West d5 nie może wygrac 

x

Opublikowano

nerva miał d1 56 lp a disu był w challengerze( 3v3 ) i miał serie do challa na soloQ

Nerva miał duże szanse na challengera ale coś się chyba stało w ostatnim dniu (nie oglądałem wszystkich gier), a Diss jest po prostu słaby.

yorick.png

Dostać ostrzeżenie za byle gówno? Jest

Opublikowano

kto to dis? bo nie jestem na topie z "graczami lola" kiedy typek ma golda i jak widzę jest wielbiony 

a taki sivHD robi zaebiste rzeczy(śmieszne) a jest w srebrze (jak pomyłka to sorka) a zasłużył sobie na taką widownię

----------------------------------
01 - Operating System
----------------------------------


 
0101 - Operating System         : Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr.140303-2144)
0102 - Language                     : Polish (Regional Setting: Polish)
0103 - BIOS                             : Award Modular BIOS v6.00PG
0104 - Processor                     : Intel® Core2 Quad CPU    Q6600  @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz
0105 - Memory                         : 3072MB RAM
0106 - Available OS Memory   : 3070MB RAM
0107 - Page File                      : 2580MB used, 3559MB available
0108 - Windows Dir                 : E:\Windows
0109 - DirectX Version            : DirectX 11
0110 - DX Setup Parameters   : Not found
0111 - User DPI Setting           : Using System DPI
0112 - System DPI Setting       : 96 DPI (100 percent)
0113 - DWM DPI Scaling         : Disabled
0114 - DxDiag Version             : 6.01.7601.17514

 

 

76561198045525575.png
Opublikowano

Pokaze nam chyba jak flejmic team na p1 bo to jego dywizja hahhaah

Zasłużył na d1 ?xDDD Jego gra na D1 jest slaba nie mówiąc o tym ze na West d5 nie może wygrac 

Przeciez on jeszcze na tym kupionym koncie w goldzie mial problemy i pare gier juz prawie przegral..

W platynie sie zatrzyma zobaczycie. 

4zzt3n.png

Opublikowano

4-2 w placementach aktualnie ma, dobrze to nie wróży. 

4-6 Incomming

Dis gra bardziej jak taka "rasowa" platyna 1-2.

Watpie ze wbije cos powyzej d5.

Opublikowano

4-2 w place 

Teraz ADC DC i Mid troll ahhahahaha

 

 

GG WP

4-3

 

#Edit

 

hahahahaha flash nie uzyl nic kon zabil i placze ze wyjdzie hahaah

x

Opublikowano

Aktualnie Disu bardzo wyzywa swój team, proszę zobaczcie twitch.tv/disstream

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...