Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Którą gałąź robić ?


Michas303

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś mi kiedyś doradził, żeby iść w niemieckim drzewku drogą do E-100. Natomiast oglądając filmy na yt. ludzie skarżyli się, że ten E-100 to nie taki koks. W takim razie iść w stronę Mausa ? Czy moze te X nie są tak tego warte i robić coś innego? Robię już drogę do IS-7, ruskie tdeki, francuskie magazynki i może amerykańskie HT.

Opublikowano

Maus i E-100 to przeciętne czołgi, ale warte roboty. Różnią się od siebie, ale warto je robić. Jeśli jesteś początkującym graczem zrób lepiej is-7, albo E5.

Opublikowano

E100 to zabawka. Prawie co 3 gracz używa tylko golda traktując czołg jako zabawkę.

Maus to taki worek treningowy. Warty roboty jaki E100.

 

Możesz zrobić Brytyjskie HT od VI t zaczyna się zabawa a X t ma być zamieniony na jakiś nowoczesny czołg

Opublikowano

E100 to zabawka. Prawie co 3 gracz używa tylko golda traktując czołg jako zabawkę.

Maus to taki worek treningowy. Warty roboty jaki E100.

 

Możesz zrobić Brytyjskie HT od VI t zaczyna się zabawa a X t ma być zamieniony na jakiś nowoczesny czołg

 

Widzę i płaczę.

 

Na upartego każdy czołg 10 tieru to zabawka, bo jedyne co robimy to szkolimy załogę i bawimy się czołgiem.

 

Na tym czołgu KAŻDY powinien używać golda, ponieważ 230 peny na 10t zdecydowanie nie wystarcza. Maus jest czołgiem dobrym do trzymania flanki, a nie jakis worek... to że ma dobry pancerz i najwięcej hp to nie znaczy, że można nim bezkarnie wyjeżdżać z myślą, że mu się nic nie stanie. 

Opublikowano

Widzę i płaczę.

 

Na upartego każdy czołg 10 tieru to zabawka, bo jedyne co robimy to szkolimy załogę i bawimy się czołgiem.

 

Na tym czołgu KAŻDY powinien używać golda, ponieważ 230 peny na 10t zdecydowanie nie wystarcza. Maus jest czołgiem dobrym do trzymania flanki, a nie jakis worek... to że ma dobry pancerz i najwięcej hp to nie znaczy, że można nim bezkarnie wyjeżdżać z myślą, że mu się nic nie stanie. 

Bez golda E-100 da się grać, ale jest ciężko :)

Opublikowano

Bez golda E-100 da się grać, ale jest ciężko :)

 

AMX'em 13 90 też się da grać bez golda, ale... różnica 80 penetracji jest znacząca....

Opublikowano

Widzę i płaczę.

 

Na upartego każdy czołg 10 tieru to zabawka, bo jedyne co robimy to szkolimy załogę i bawimy się czołgiem.

 

Na tym czołgu KAŻDY powinien używać golda, ponieważ 230 peny na 10t zdecydowanie nie wystarcza. Maus jest czołgiem dobrym do trzymania flanki, a nie jakis worek... to że ma dobry pancerz i najwięcej hp to nie znaczy, że można nim bezkarnie wyjeżdżać z myślą, że mu się nic nie stanie. 

Ew. nabija się staty.

 

Co do tematu, skup się na linii do IS-7 i nie rozpraszaj sobie uwagi innymi liniami bo jak czegoś nie kupisz za prawdziwe pieniądze to ci szybko kredytów zabraknie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...