Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skrypt] Stone++ - Innowacyjny drop z kamienia, statystyki i ranking na TAB, masa efektów, wiadomości na pasku smoka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- Wypadanie od danego poziomu nie planuje narazie dodawać.

- Konfiguracja kilofow jest dostępna od pierwszej wersji.

 

Priorytetem jest tablista, potem zajme sie fortuną, dopiero potem wszelkie urozmaicenia.

Zrób tak żeby można było wybrać w której linijce ma się zacząć i co można dodać np:

Punkt lvl z stone , Ilość dropu (diaxów itp)

==================== |KAVOGAMING====================
.:.:.:. Jeżeli masz do mnie pytanie ,bądź chcesz mi na coś odpowiedzieć .:.:.:. 
.:.:.:. Wpisz @KaVoGaming ,a odpowiem Ci jak najszybciej potrafię! .:.:.:.  
==================== |KAVOGAMING====================

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Większa Aktulizacja 2.4

- Zapraszam do zapoznania sie z changelogiem.

- Czasowo zawieszono ranking na tablist, bez obaw.

 

Nie mam pomysłu jak dodać fortunę, musiałbym przepisać kod od nowa.

Boje sie o optymilizacje, myśle ze dojdzie 200-600 linijek.

Opublikowano


Od strony kodu wygląda fajnie. Ale no niestety to jest skript więc nie polecam.
Nie rozumiem czemu zamiast nauki skript nie uczycie się javy i pisać pluginy pod bukkit'a :)

 

Opublikowano

 

 

Od strony kodu wygląda fajnie. Ale no niestety to jest skript więc nie polecam.

Nie rozumiem czemu zamiast nauki skript nie uczycie się javy i pisać pluginy pod bukkit'a :)

 

Akurat jave znam bardzo dobrze. Myślałem nawet nad własnym dodatkiem do skriptu.

Skrypty traktuje jako wypełnienie wolnego czasu, jako ze mam problemy z komputerem (średnio co tydzien sie psuje) zajmuje sie skryptami. Na tablecie nie mam odpowiednich warunków.

Opublikowano

Większa Aktulizacja - 2.6

- Naprawiono tabliste.

- Naprawiono błędne czytanie zmiennych.

- Dodano opisy poszczególnych części kodu.

- Usprawniono działanie GUI.

 

 

Darujcie mi te kilka godzin.

 

Opublikowano

Większa Aktulizacja - 2.6

- Naprawiono tabliste.

- Naprawiono błędne czytanie zmiennych.

- Dodano opisy poszczególnych części kodu.

- Usprawniono działanie GUI.

 

 

Darujcie mi te kilka godzin.

 

Czekam  ;)

==================== |KAVOGAMING====================
.:.:.:. Jeżeli masz do mnie pytanie ,bądź chcesz mi na coś odpowiedzieć .:.:.:. 
.:.:.:. Wpisz @KaVoGaming ,a odpowiem Ci jak najszybciej potrafię! .:.:.:.  
==================== |KAVOGAMING====================

Opublikowano

Czekam ;)

Aktualizacja już jest wprowadzona w zycie.

W ciągu 60 sekund na wszystkich serwerach posiadających stone++ powinna wyświetlić sie informacja o aktulizacji. Po wpisaniu komendy /update pobierz skrypt automatycznie sie pobierze.

Opublikowano

A zadziała to na 15 slotowym serwerze ?

Tak, nie ma powód aby nie działało.

A co ile się odnawia tab? regeneruje?

W opcjach jest mozliwość zdecydowania co ile ma sie odświeżać TAB, domyślnie co 10 sekund.
Opublikowano

A zadziała to na 15 slotowym serwerze ?

I tak... i nie

Będzie działać, jednak w inny sposób będziesz mial wyświetlany tab, gdyż masz tylko (zapewnie) jedna kolumnę slotow, inaczej będziesz mial taki tab, ile masz slotow i kolumn

skrypt jak mowilem gdzie indziej fajny, rozwijaj go dalej :>

 

~ tapatalk

Opublikowano

Fajerwerki mozna zablokowac w opcjach. Masz jakies inne skrypty na drop?

Nie , posiadam jedynie stone ++

 

//edit udało sie naprawić lecz nie działa /drop vip oraz /drop gracz tzn nie pokazuje dropu + po wykopaniu stone dostajemy cobla oraz stone i kilof sam sie naprawia.

Opublikowano

Dziwne. Masz na pewno wildskript 1.8? oraz skquery 3 Patrz na wersje. do pon. zrobie duza aktulizacje.

jako tako kliof udało się naprawić została kwestia dropu /drop vip oraz wypadania podwójnego cobla.

Opublikowano

Nie działa mi :(

 

Mi tez >.<

 

Posiadasz:

WildSkript 1.8 (lub wyżej) - Bez niego wiele dodatków nie będzie miało prawa działać.

SkQuery 3 - Wymagany do kilku efektów, przykładowo fajerwerek.

Skript 2.1.2

 

 

Pomogłem ? Liczę na Like!

14iq0zn.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...