Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skrypt] Stone++ - Innowacyjny drop z kamienia, statystyki i ranking na TAB, masa efektów, wiadomości na pasku smoka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skrypt2_2.png?nazwa=StonePlus%5E&wersja=

Stone++ to nic innego jak innowacyjny i pierwszy taki skrypt tego typu udostępniony w internecie, przy ocenianiu prosze o wyrozumiałość, to jest mój pierwszy skrypt, który napisałem po przeczytaniu dokumentacji WS oraz Skript, bez pomocy dwóch konkretnych osób skrypt wylądował by w koszu. Stone++ był pisany całkowicie z tabletu przy użyciu wirtualnej klawiatury i edytora z możliwością tabowania.

8989314113300411111170.jpg
Screen zrobiony przez NeXv

Funkcje i zalety:

- Bardzo rozbudowana konfiguracja.
- Dopracowany (zero błędów)
- Ranking 15 najlepszych górników na czacie.
- Rozbudowane statystyki na tablist.
- Ranking 15 najlepszych górników na tablist.
- Przystosowany do najnowszego wildskripta.
- Informacje wyświetlane za pomocą menu GUI (/drop, /zbiory)
- Efekty wizualne po wykopaniu surowca.
- Wiadomości na pasku smoka.
- Mozliwość ustalenia własnych wiadomości.
- Mozliwość ustalenia własnych komend.
- Mozliwość ustalenia kilofów.
- Nagridy za punkty (chwilowo tylko jedna)
- Automatyczne aktulizacje skryptu.
- Komendy administracyjne.
- Drop na uprawnienia, można ustawić lepszy drop dla rangi VIP.
- Mozliwość ustalenia logów.
- Lista wykopanych surowców.
- Mozliwość zablokowania wypadania bruku z kamienia

Komendy i uprawnienia:

- Komendy ustala sam gracz w opcjach, nie ma sensu pisać.
- Stoneplusplus.* Uprawnienia do wszystkich komend, ale nie do dropu.
- Stoneplusplus.vip - Uprawnienie na drop VIP
- Stoneplusplus.gracz Uprawnienie na drop gracza.
- Stoneplusplus.pomoc - Uprawnienie do spisu komend (default: /gornik)
- Stoneplusplus.cobble - Uprawnienie do komendy blokującej wypadnie cobble (default: /cobble)
- Stoneplusplus.czysc - Uprawnienie do komendy kasujacej cobble z ew (default: /usuncobble)
- Stoneplusplus.drop - Uprawnienie do komendy pokazującej drop.
- Stoneplusplus.zbiory.1 - Uprawnienie do 1 strony pokazującej nasze zbiory (default: /zbiory)
- Stoneplusplus.zbiory.2 - Uprawnienie do 2 strony pokazującej nasze zbiory (default: /zbiory)
- Stoneplusplus.token - Mozliwosc użycia tokenu na VIP.
- Stoneplusplus.admin - Uprawnienia do komend administracyjnych. (Default: /stoneadmin)

Wymagania:
- WildSkript 1.8 (lub wyżej) - Bez niego wiele dodatków nie będzie miało prawa działać.
- SkQuery 3 - Wymagany do kilku efektów, przykładowo fajerwerek.
- Skript 2.1.2



Do dodania:
- Uwzglednianie fortuny.
- Więcej nagród za punkty.
- CobbleX
- Konfiguracja w pliku .yml (chwilowo nie umiem)

Pseudo licencja:
1. Licencja obowiązuje każdego użytkownika skryptu Stone++.
2. Zabrania sie zmiany autora lub nazwy skryptu.
3. Autor Stone++ nie odpowiada za błędy i szkody powstałe z użytkowania skryptu.
4. Złe odczytanie postanowień licencji użytkowania nie zwalnia z jej przestrzegania.
5. Zakazuje sie podszywania pod autora skryptu lub zmiany go w ustawieniach skryptu.
6. Zakazuje sie zatajniania informacji o prawdziwym autorze skryptu.
7. Zakazuje sie kopiowania fragmentów skryptu i przedstawiania jakk swoje.
9. Zakazuje sie dodawania skryptu do własnych plików serwerowych bez zgody autora.
Podziękowania dla:

- Xayanix - Zawsze skutecznie pomógł, bez niego skrypt pozostałby w koszu z błędami.
- NeXv - Sam zwrócił sie do mnie bezinteresownie z pomocą. To jemu zawdzięczacie nowy ranking oraz statystyki ma tablist.
- Dinekkk - Ciągle przesiaduje na forum i jest chętny do pomocy, bez niego skrypt nie posiadałby tablisty, która teraz czeka na wyniki ankiety.


Pobierz już teraz:
- RAW: http://pastebin.com/raw.php?i=Na2A6Cs9
- Pastebin: http://pastebin.com/Na2A6Cs9

Changelog:


Wersja pełna 2.8
- Bardzo mocno poprawiono przejrzystość configu.
- Lekka optymilizacja.
- Poprawa kilku mniej ważnych błędów.
- Dodano mozliwość zablokowania tokenów.
Wersja pełna 2.7
- Naprawiono błąd ze zmienną ukazująca złoto.
Wersja pełna 2.6
- Naprawiono tabliste.
- Naprawiono błędne czytanie zmiennych.
- Dodano opisy poszczególnych części kodu.
- Usprawniono działanie GUI.
Wersja pełna 2.5
- Częściowa naprawa rankingu na TAB.
- Dodanie statystyk na TAB.
- Zamieniono wiadomości tekstowe na menu GUI.
- Średnia optymilizacja kodu.
Wersja pełna 2.4
- Zawieszenie rankingu na tablist.
- Dodano ranking 10 najlepszych górników.
- Dodano komendy administracyjne.
- Poprawiono przejrzystość konfiguracji.
- Dodano proste usuwanie skryptu z ftp za pomocą komendy.
- Ogólna optymilizacja skryptu.
Wersje pelne 2.1-2.2
- Poprawa systemu aktulizacji, od teraz aktulizujemy komendami.
Wersja pelna 2.0
- Dodano komende czyszczącą cobblestone z eq.
- Dodano oddzielny drop dla VIP i dla gracza.
- Dodano wiadomosci o braku uprawien.
- Poprawiono kilka błędów
Wersja testowa 1.3
- Dodano TOP 10 graczy z najwyższa punktacją na TABlist.
Wersja testowa 1.2
- Poprawiono system aktulizacji (co 60 sekund sprawdza czy jest aktualna wersja skryptu)
Wersja testowa 1.1
- Poprawiono błąd z nagrodami.
Wersja testowa 1.0
- udostępnienie skryptu.





















Zapraszam do udzielania sie i wyrażania swoich opini :)

Tablist została naprawiona i przystosowana do najnowszego WS 1.8

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pisałem, na tym forum nie będzie supportu. Teraz postanowiłem odpowiedzieć bo akurat siedziałem w temacie.

Efekty? Sam Przetestuj i ocen czy skrypt jest godny używania.

Opublikowano

Dziękuje za opinie, wieczorem dodam mini aktulizacje z nagrodami.

Aktulizacja sama wam sie pobierze więc nie musicie przeglądać tego tematu.

 

Dałoby radę dodać fortunę?

Opublikowano

Pewnie ze tak. Może nawet do jutra dodam.

Jednak to dodatkowe 100-200 linijek kodu i teraz troche mi sie nie chce.

Poszukam sposoby aby to skrócić.

 

EDIT: Szykuje wiele dodatków, oddzielny drop dla VIP kilka nowych funkcji oraz fortunę.

 

AKTULIZACJA 2.2!

Uczeń
Opublikowano

Fajne i dobrze zrobione. Na prawdę na wysokim poziomie. Do publikacji możesz dodać jeszcze zakładkę "jak zainstalować". 

1792069e00b756d8gen.png


"insanity is doing the same thing over and over and expecting different results"


"głupim jest robienie w kółko tego samego i oczekiwanie innych rezultatów"


Kliknij mnie!

Opublikowano

Teraz zwracam sie do was z pytaniem.

Chcecie abym zrobił swoje portfoilo gdzie na bieżąco będe udostępniał ciekawe i tak rozbudowane skrypty jak ten?

Oraz oczywiscie strone należącą tylko do tego skryptu, gdzie można sie skontaktować ze mną oraz wydać opinie/propozycje?

Opublikowano

Czego ss? Może ktoś będzie tak miły i zrobi kilka screenów działania skryptu? Wynagrodze lajkami, sam nie moge tego zrobić z tabletu.

 

 

EDIT: Może zdobędę screeny.

Opublikowano

Świetny skrypt! Użyję go na serwerze <3!

==================== |KAVOGAMING====================
.:.:.:. Jeżeli masz do mnie pytanie ,bądź chcesz mi na coś odpowiedzieć .:.:.:. 
.:.:.:. Wpisz @KaVoGaming ,a odpowiem Ci jak najszybciej potrafię! .:.:.:.  
==================== |KAVOGAMING====================

Opublikowano

Czego ss? Może ktoś będzie tak miły i zrobi kilka screenów działania skryptu? Wynagrodze lajkami, sam nie moge tego zrobić z tabletu.

 

 

EDIT: Może zdobędę screeny.

Tab bardzo słaby, liczyłem na coś więcej... Zbugowany jest ponieważ zjeżdża co chwilę (po wejściu danego gracza na serwer)

Opublikowano

Tab bardzo słaby, liczyłem na coś więcej... Zbugowany jest ponieważ zjeżdża co chwilę (po wejściu danego gracza na serwer)

WS 1.8 Oferuje już nowy TAB, postaram sie coś z tym zrobić (sam nie umiem obsługiwać sie TAB, więc nie będzie aktulizacji "za godzinę".

 

Nalezy ręcznie pobrać nową wersje skryptu ze względu na poważny błąd w systemie aktulizacji.

Opublikowano

Tab jest bardzo pobugowany no ale cóż . Co do skryptu nie jest on ani super epicki ale źle nie jest . Polecam napisac to samo w javie :P

00768247823007970726.jpg

Opublikowano

Tab jest bardzo pobugowany no ale cóż . Co do skryptu nie jest on ani super epicki ale źle nie jest . Polecam napisac to samo w javie :P

Napisane już jest, niedługo bedzie można zobaczyć na moim serwerze, udostępniać nie planuje.

 

P.S. Postaram sie zaaktulizować tabliste pod WS 1.8, więc spokojnie.

Gość FallingCookie
Opublikowano

Drop ze stone nigdy nie będzie innowacyjny.

Opublikowano

Drop ze stone nigdy nie będzie innowacyjny.

Twoj ranking rownież, jest już kilka lepszych.

Niedługo dodam pozostałe opcje OtherDrops typu wypadanie przedmiotów z mobów, innych bloków z możliwością zablokowania.

Gość FallingCookie
Opublikowano

Dodaj może możliwość ustawienia w configu dropu nieskończenie wiele przedmiotów z dowolnego bloku lub mobów, expa z nich, kilofa którym można to wykopać i wypadanie od danego poziomu.

Nigdy o swoim sk  na ranking nie mówiłem że jest innowacyjny :D

Opublikowano

Dodaj może możliwość ustawienia w configu dropu nieskończenie wiele przedmiotów z dowolnego bloku lub mobów, expa z nich, kilofa którym można to wykopać i wypadanie od danego poziomu.

Nigdy o swoim sk na ranking nie mówiłem że jest innowacyjny :D

- Wypadanie od danego poziomu nie planuje narazie dodawać.

- Konfiguracja kilofow jest dostępna od pierwszej wersji.

 

Priorytetem jest tablista, potem zajme sie fortuną, dopiero potem wszelkie urozmaicenia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...