Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Drużynowe skiny [Debonair, Pentakill, Mecha, itp.]


Creative

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mógł by wyjść jeszcze Debonair Taric skoro juz mowa o ezie :D . I debonair Yasuo. Nie pogardził bym jak by wyszedł PROJECT: VoliBear.

 

P.S: Yyy 2 debonair adc? Przecież z adc debonair jest ez.

Opublikowano

Mógł by wyjść jeszcze Debonair Taric skoro juz mowa o ezie :D . I debonair Yasuo. Nie pogardził bym jak by wyszedł PROJECT: VoliBear.

 

P.S: Yyy 2 debonair adc? Przecież z adc debonair jest ez.

 

Ja mówiłem o Mecha Dravenie :P 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Pool party Katarina pls! Albo Debonair Katarina.

 

Co do Pentakill... Wątpię by jakieś nowe skórki miały dojść, chyba że Karthus zrobi casting. :D

Opublikowano

Pool party Katarina pls! Albo Debonair Katarina.

 

Co do Pentakill... Wątpię by jakieś nowe skórki miały dojść, chyba że Karthus zrobi casting. :D

 

Co do Pentakill miałem raczej na myśli ogółem nowe rodzaje skórek, nie, że kolejne z tej serii :P Ja bym chętnie zobaczył Debonair Luciana xD 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

a ja tak odrywając się od tematu chętnie zobaczyłbym jinx w skinie cos typu ,, bizneswoman jinx ,, :D

 

Że niby taka z teczuszką i pod krawatem? xD 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Co do Pentakill miałem raczej na myśli ogółem nowe rodzaje skórek, nie, że kolejne z tej serii :P Ja bym chętnie zobaczył Debonair Luciana xD

 

 

Odświeżenie jak przy Karthusie? W sumie why not...

 

Btw... Kha'Zix z głębin albo Shyvana z Stalowego Legionu. Bo z głębin jest tylko Cho'Gath i Kog'Maw a z Stalowego Legionu Lux i Garen.

 

Oh wait... Jurajski Kha'Zix? Bo jest Kog'Maw i Cho'Gath to czemu nie Kha?

 

O! A może Mecha Mordekaiser? :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...