Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak przywrucic ustawienia fabryczne biosu w tej plycie głównej


MałaAmy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.ceneo.pl/12467757 - toto płyta główna czemu che przywrucic dlatego że win mi sie psuje a mam orginal  - i nie za kazdym razem sie uruchamia czasmi jak sie włacza jest czarny ekran daje mu resteta i za 2 razem sie włacza mysle ze to cos z biosem wiem przywruce ustawiania fabrycznei biosu pytanie jak dziękuje za pomoc !  pozdrawiam xD

Opublikowano

Powinny być piny z podpisem RESET_CMOS albo CLEAR_CMOS i stykasz je śrubokrętem albo czymś takim. ew jak wejdziesz w bios(o ile mozesz) to powinno być "reset to default".

PS: jak nie ogarniasz polskiej ortografii to chociaż przecinków używaj.

graphic.png

 

 

Opublikowano

Powinny być piny z podpisem RESET_CMOS albo CLEAR_CMOS i stykasz je śrubokrętem albo czymś takim. ew jak wejdziesz w bios(o ile mozesz) to powinno być "reset to default".

PS: jak nie ogarniasz polskiej ortografii to chociaż przecinków używaj.

chodzi mi w biosie :) a nie na plycie

Opublikowano

masz przecież jak byk opcje reset to default, czytanie też ci słabo idzie czy co ?

 

zresztą jeśli to nie wina biosu to tylko i wyłącznie użytkownika który nie potrafi umiejętnie go ustawić albo uszkodzenia płyty głównej lub innej części

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...