Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hit]Expbot Lonely Easy Metin2 Spolszczony Na Metin2 Us


Yahiko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym zaprezentować moją edycję Expbota 0.0.12.1108 jaką edytował andrzejt17

 

Bardzo zawdzięczam mu wersję spolszczoną. Włożył w to wiele cierpliwości i pracy. Jak i znajomości niemieckiego. Bardzo proszę o 5* dla Niego w tych oto tematach:

 

-Klik

-Klik

Ma też wiele innych przydatnych tematów które stworzył, ale te, są szczególnie ważne i najbardziej mi się spodobały.

 

 

 

Przejdźmy do sedna.

 

Jak wiemy, metin2.com od GAMEFORGE powstał niedawno.

Expbot niby działa, ale nieskutecznie.

Dlaczego? Nie potuje.

Naprawiłem ten błąd.

Nie zajęło mi to dużo czasu, ale postanowiłem opublikować moją wersję.(Jak i andrzeja, bo bez Niego by jej nie było:))

 

 

 

 

Skan :

http://www.virustotal.com/pl/analisis/b1f854aae133e3f279eae4330e5a6c6e48c65ffe5019919899c1ff13671e437d-1270228781

 

 

Download:

http://www.speedyshare.com/files/21741920/EasyMetin_Lonely_BOT.rar

 

Download nr.2:

http://rapidshare.com/files/371249525/EasyMetin_Lonely_BOT.rar.html

 

 

 

Instrukcja w środku, pozdrawiam:)

 

 

 

ŻYCZĘ WYSOKICH LEVELI c(:

 

 

 

PS.

 

Passy do bota:)

 

Login: testing2

Hasło: 123456789

 

Drugie:)

 

Login: MPCuser

Hasło:qwerty

 

Yahiko & andrzejt17

 

Można podpiąć :F

logo_black3.png

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szkoda, że nie skontaktowałeś tego ze mną. Przerabiając bota nie posługiwałem się tłumaczem i nie tłumaczyłem z angielskiego a z... niemieckiego. ta twoja wersja to modyfikacja us czy de? trzeba mieć locale_us, locale_de, czy locale_pl? Działa picie potów? zaraz go testne i odpowiednio ocenie :D

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Andrzeju nie denerwuj się....xD

 

w folderze jest locale_pl i instrukcja w rarze :)

 

W każdym bądź razie, możesz sobie zastrzec prawa do Twojej spolszczonej wersji = temat usunięty natychmiast:)

logo_black3.png

Opublikowano

Pobrałem i powiem tak:

 

• Nie zapisuje ustawień (brak folderu user)

• Spolszczenia widzę nie tykałeś.

• Spolszczenie troszkę przestarzałe - wydałem wersje tłumaczenia 1.5 tu jest 1.3

• Po kliknięciu w uruchom grę nic sie nie dzieje (zapomniałeś usunąć plik gameinfo.conf)

• Nie pije potek

• wywala błąd z c++

• pokazuje tylko 23 serwery

 

 

Moja wersja jest wolna od wszystkich wyżej wymienionych błędów.. Jedyne co tam zrobiłeś to dałeś inne locale i edytowałeś obrazki....

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

eem, jak to nie pije potek, jak pije? wstawiłeś locale_pl do folderu z metin2.com?

 

I jakie 23 serwery!?

 

Chodzi mi o metin2.com :<

logo_black3.png

Opublikowano

Przpraszam - testoeałem na pl

 

Już pobieram Amerykańskiego metina i przetestuje.

 

Ledwo ale działa :) Ład piątkę i plusika na zachętę i za chęci. Na przyszłość proszę jednak - posługuj się ogólnodostępnymi plikami a nie moim spolszczeniem :) Tym bardziej bez uzgadniania ze mną :) Zmień w swoim potion.cfg nazwy niebieskich potek a błąd z c++ już nie będzie wyskakiwał :)

 

Pozdro ziom!

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

[PL]

To jest naprawiona Yahiko wersja przeze mnie. Nie ma błędu z c++. Pije wszystkie potki! :) Są pliki locale_de. bez nich bot expi tylko do 5 lv!

http://hostuje.net/file.php?id=b8d9afa8d615274179d8ba5fad8de302

http://www.megaupload.com/?d=OH0ZLXC8

http://www.virustotal.com/pl/analisis/978ee01aeab3e1b9229a9ccc6846a89afc8e2baa6b1863be9881ee349ca27f7d-1270236121

Plusika proszę :P

 

 

 

[ENG]

This is repaired Yahiko version by me. No have c++ error. Drink all potions! :) There are locale_de files. Bot without this files work only to 5 lv!

http://hostuje.net/file.php?id=b8d9afa8d615274179d8ba5fad8de302

http://www.megaupload.com/?d=OH0ZLXC8

http://www.virustotal.com/pl/analisis/978ee01aeab3e1b9229a9ccc6846a89afc8e2baa6b1863be9881ee349ca27f7d-1270236121

Plus please :P

 

 

Autorze, możesz wtopić te pliki w swój temat. :) Pozdri ziom! ;)

 

 

//Rodimop

Linki w code ! ;]

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

W pierwszym linku w moim podpisie masz bota do metina US, UK i PL :D

 

@zygaa drugi link w moim podpisie.

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

przeczytaj tuta w moim podpisie.

 

Zaktualizuj locale_pl na moje i nie patchuj już metina a będzie działać.

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...