Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Bungeecord - złe pojawianie się.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Otóż tworze serwer bunge cord i mam serwer lobby i pierwszy ale w lobby to jest ten główny ale jak jestem w serwerze pierwszym i wyjde z gry  i później whodze to jestem w pierwszym zamiast w Lobby jak ustawić żeby teleportowało na LOBBy a nie na serwer na którym ostatnio byłeś

 

a drugie to nie chce żeby pisało NICK join the game jak to usunąć co pamiętam kiedyś miałem skrypt na to ale powiedzcie lub podajcie link do skryptu.pluginu

Opublikowano

1. Widzę, że nie umiesz zbytnio konfigurować BungeeCord. Zapraszam do lektury: http://www.spigotmc.org/wiki/bungeecord-configuration-guide/

 

2. Dotyczy to serwera, nie proxy (BungeeCord). Użyj pluginu HideStream.

 

EDIT: Nie ten link xD

Dlaczego MPC popiera piractwo Minecrafta...

 

Do moderatora: Po co Ty to usuwasz??

Opublikowano

2: skrypt
 

on join:
	set join message to ""
on quit:
	set leave message to ""

Jest od razu wszystko dobrze więc zostaw :> tylko wklej ;>


@TheMolkaPL może tech chłopak nie umie języka angielskiego więc mu po polsku znajdź :>

Opublikowano

2: skrypt

 

on join:
	set join message to ""
on quit:
	set leave message to ""

Jest od razu wszystko dobrze więc zostaw :> tylko wklej ;>

@TheMolkaPL może tech chłopak nie umie języka angielskiego więc mu po polsku znajdź :>

 

Jak nie umie angielskiego to niech nie bierze się za robienie serwera (a w zasadzie serwerów), tylko wybierze się do szkoły.

Ustaw force_default_server: true.

Dlaczego MPC popiera piractwo Minecrafta...

 

Do moderatora: Po co Ty to usuwasz??

Opublikowano

@TheMolkaPL Po 1 nie trzeba umieć języka angielskiego żeby coś zrobić.
Ja ledwie miałem 2 z angola...
Po 2 wszystko jest w necie nawet w języku polskim więc po co mu podajesz w języku angielskim.
Po 3 treekt pokazywał wszystko w filmiku:>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...