Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kilka pytań dotyczących serwera


citaek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Jak zrobić żeby na świecie 'world' 'plotworld' nie respiły się potwory i był cały czas dzień ?

2.Jak zwiększyć liczbę chunków respienia się mobów ze spawnerów (standardowo jest 16 kratek a ja chce żeby było 64.

3.Jak zrobić żeby na spawnie było można rozwalać 1 blok (chodzi mi o stoniarke)

4.Jak zrobić żeby po rozwaleniu gąbki (sponge) wypadały jakieś dobre ity.

 

 

 

><><><Dla każdego kto odp. na chociaż 1 pyt. dam like><><><

http://www.mpcforum.pl/topic/1378517-kraina-sniegu/?p=11707642

 

Chcesz zobaczyć postępy/wejść na serwer ? Napisz na PW !

Opublikowano

1. W Multiverse możesz ustawiać takie rzeczy.

3. Załóż cuboid na cały spawn. Potem ustaw mały cub na ten blok i dodaj mu flagę build allow.

Co do 4 musisz znaleźć jakiś plugin.

Opublikowano

3. Załóż cuboid na cały spawn. Potem ustaw mały cub na ten blok i dodaj mu flagę build allow..

Mam build allow i jeszcze do tego passtrough allow i nie mogą niszczyć

Dalem też setparent z spawn.

http://www.mpcforum.pl/topic/1378517-kraina-sniegu/?p=11707642

 

Chcesz zobaczyć postępy/wejść na serwer ? Napisz na PW !

Opublikowano

1.Jak zrobić żeby na świecie 'world' 'plotworld' nie respiły się potwory i był cały czas dzień ?:

/rg flag world mob-spawning deny

/rg flag platworld mob-spawning deny

/gamerule doDaylightCycle false (zablokuje słońce, ale chyba na całym serwerze)

 

2.Jak zwiększyć liczbę chunków respienia się mobów ze spawnerów?:

w spigot.yml: mob-spawn-range: 4

 

3.Jak zrobić żeby na spawnie było można rozwalać 1 blok (chodzi mi o stoniarke):

*zaznacz spawn*

/rg define spawn

/rg setpriority spawn 10

*zaznacz stoniarke*

/rg define stone

/rg setpriority stone 15

/rg flag stone build allow

/rg setparent stone spawn

 

4.Jak zrobić żeby po rozwaleniu gąbki (sponge) wypadały jakieś dobre ity:

Skrypt, plugin albo OtherDrops

b_560_95_2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...