Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

L#, czyli rozmówki ogólne !


Dupa jeża II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam z racji, że tamten temat został zamknięty za prośbą to ja chciałbym kontynuować rozmowy. Życzę miłych rozmów i JP

Witam z racji, że tamten temat został zamknięty za prośbą to ja chciałbym kontynuować rozmowy. Życzę miłych rozmów i JP

 

Pozwoliłem sobie skopiować, bo jestem tępym i wolę iść na skróty

 

FaQ

 

1. Co to jest?

- Darmowy cheat, lepszy od bola, napisany w C#, bezpłatny na zawsze (z aktualnych wpisów joduskame)

2. Kto nadzoruje ten projekt?

- Sam znam tylko joduskame, ale z pewnością jeszcze ktoś tym się zajmuje 

3. Kto pisze pod to skrypty, bo chyba nie bolowcy?

- Właśnie, że bolowcy! Jest tu więcej możliwości, ponieważ L# napisany jest w C# 

4. Czy jest za to ban?

- Nie, bany są tylko za exploity, a jeżeli RITO wyda jakiś "antycheat" to na pewno będziemy o tym wiedzieć, ponieważ muszą o tym napisać w swoich warunkach polityki (jeżeli nie czytasz warunków polityki, a wchodzisz na forum, to z pewnością zobaczysz info jeśli coś takiego wyjdzie) 

5. Czy Cassio w tym cheacie jest lepsza od Cassio Bilbao/Whooping?

- Z postów w tym temacie, możemy wyczytać, że tak! (C# pokazuje swoje możliwości )

6. Jak wgrywać skrypty?

- Trzeba je skompilować i plik exe przerzucić do naszego Repo 

7. Jak skompilować skrypty?

- Trzeba użyć programu SVNCompiler.

8. Jaki jest adres strony/forum LeaguSharp?

- Niestety nie ma, będzie w przyszłości, jak na razie możemy zadowolić się kanałem IRC na którym siedzi sporo osób i z pewnością Ci pomogą z każdym problemem.

9. Jak połączyć się z kanałem IRC LeagueSharp'a?

- Wejść na stronę www.mibbit.com

- Jako nick wpisać swój nick, a Channel to leaguesharp

10. Czy za zoomhacka jest ban?

- Tak, ale wiadomo, RITO tego nie wykryje 

11. Czemu LS mi nie działa?!

- Możliwe przyczyny to:

- Nie uruchamiasz jako administrator

- Nie posiadasz Net. Framework 4.5.1

- Nie posiadasz Visual C++ Redistributable Package

12. Mam Windows XP i nie działa mi LS! Co robić?

- LS nie działa na XP'ku, bo nie jest wspierany przez Framework 4.5.1 (podziękujcie Microsoftowi za uśmiercenie XP'ka)

 

Oni wam pomogą piszcie w temacie lub na pw :

@

Vertmar#2

@ZiomalZfirmyHG

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...