Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak iść kilkoma kontami na DT bez lagów?


Nukey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1768614090875551217167.png

To bardzo proste. :)

 

 

1. Kopiujemy naszego Clienta gry.

 
2. W skopiowanym Cliencie kasujemy następujące pliki:
 
- monster.epk
- monster2.eix
 
3. Następnie otwieramy plik:
 
 
3629614090872881217167.jpg
 
 
i usuwamy wszystkie linijki związane z monster i monster2
 
Wszystkie pliki znajdziecie w  cliencie gry w folderze pack.
 
4. Na naszym skopiowanym Cliencie odpalamy nasze wszystkie dodatkowe konta jakimi chcemy iść.
 
Jak to działa? Dzięki skasowaniu plików  nie będą widoczne moby, co oznacza brak lagów. Będą one widoczne dla naszej postaci, którą odpaliliśmy w  Cliencie gry.
 
 
Opublikowano

Stare, ale działające. Wiele osób ma do tej pory z tym problem i prosi o poradniki jak podmienić moby na psy, whatever, a koniec konców, wystarczy drugiego klienta zrobić.

Opublikowano

Chyba każdy już o tym wie, ale łap like'a..

Są tacy co nie wiedzą co to index :D

@topic. Przyda się nobą. Like :D

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widać że wiesz jak robić przydatne poradniki ! Ale czekaj... Oceniamy ten ? Poradnik przydatny, przejrzysty mi pomógł choć gram w metina dość długo. Powodzenia w tworzeniu kolejnych.

1859773.jpeg

 

~PanPrawdy~

 

Opublikowano

Wszyscy tylko chwalą i chwalą, a nikt nie napisał czy to na plce działa czy tylko na privach ze starymi plikami :P

Jeśli ominiesz autopatchowanie na pl'u to będzie działać i to nic nie jest związane z "starymi plikami".

Opublikowano

Jeśli ominiesz autopatchowanie na pl'u to będzie działać i to nic nie jest związane z "starymi plikami".

czyli na plce nic z tego, nawet odpalając przez kamera idzie patcher :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...