Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Śie Szczela przez sciane


patryk1112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Wkurza mnie jedno ze nie wiem jak sie szczela przez sciane pomurzcie

noi co ze kaka ma 13 lat jest bardzo dobrym modem kto tak uwaza niech wstawi to do swojej sygnatury
Opublikowano

to tylko widac tak gdy obserwujesz inną osobe poniewaz albo Ty albo ona ma lagi i to tylko tak widac..tak naprawde on sie wychyla.. ;]

Pozdrowionka ;D

 

 

 

Jeżeli pomogłem, daj tyle, na ile u Ciebie zasłużyłem.

Gość KrZySiEqq xDD
Opublikowano

oco ci chodzi że jak patrzysz przez amere innego gracza?? to jest bug w grze oni niestrzelają przez sciane tylko ci się wydaje tak

Opublikowano

thx a wiecie czemu chaki nie chodza pod viste

 

noi co ze kaka ma 13 lat jest bardzo dobrym modem kto tak uwaza niech wstawi to do swojej sygnatury
Gość KrZySiEqq xDD
Opublikowano

bo niemasz pewnie net frameworka ;/

Opublikowano

Ściągam juz net.framework 3.5 moze da rade

noi co ze kaka ma 13 lat jest bardzo dobrym modem kto tak uwaza niech wstawi to do swojej sygnatury
Opublikowano

Omg patryk po co piszesz o tym samym w 2 tematach?? W jednym wystarczy!

 

A co do tego strzelania przez sciany to jest poprostu bug kamery przy podgladywaniu innych graczy.

18706.png

 

 

 

Opublikowano

Nie zawsze...-.- Znasz istnienie takiej umiejętności jak WallShoot?-.- Jeżeli dobrze się ustawisz , broń przechodzi przez ścianę... i można sobie strzelać...

H00xer0.png
×
×
  • Dodaj nową pozycję...