Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Odkopywanie starszych tematów


Huracan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wiecie jest zakaz odkopywanie tematów starszych niż 30 dni niestety, jeżeli dany użytkownik odkopie temat na przykład z 2012 roku moderator nie może zareagować ponieważ "dyskusja dalej trwa" i jedynie co może zrobić to nadać warna za offtop lub spam lub jeszcze inny powód ale nic za odkopanie tematu, co za tym idzie z działu robi się za przeproszeniem "burdel" i najnowsze tematy zniżają się na dół a te z 2010/12/13 roku są na samej górze, dlatego chciałbym zasugerować żeby nieco zmienić regulamin w działach i od teraz każdy kto odkopie temat starszy niż 30 dni zostanie ukarany a na dodatek temat zostanie zamknięty, oczywiście to tylko sugestia i chciałbym poznać także waszą opinie. 

Opublikowano

No tak, ale co jeśli użytkownik Z ma problem, taki jak użytkownik X i opisał go w poście tematu usera X to powinien zostać ukarany? (no tak, mógł założyć temat) Nie sądzę.

 

Neutral.

Opublikowano

No tak, ale co jeśli użytkownik Z ma problem, taki jak użytkownik X i opisał go w poście tematu usera X to powinien zostać ukarany? (no tak, mógł założyć temat) Nie sądzę.

 

Neutral.

No nie, ale każdy (nawet nowy użytkownik) zakłada nowy temat a nie odkopuje temat z 2009 roku czy tam z 2010 roku.

Opublikowano

Nie jest zabronione.

Pojęcie odkopu nie istnieje już na forum, o ile wypowiedź ma sens i nadal trzyma się tematu.

W przeciwnym razie moderator może ukarać punktami za spam czy też offtop.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

No nie, ale każdy (nawet nowy użytkownik) zakłada nowy temat a nie odkopuje temat z 2009 roku czy tam z 2010 roku.

 

Jeśli szukasz czegoś w Google, natrafiasz na temat na forum, to raczej trzymasz się tego tematu, niżeli zakładasz nowy.

Opublikowano

Nie jest zabronione.

Pojęcie odkopu nie istnieje już na forum, o ile wypowiedź ma sens i nadal trzyma się tematu.

W przeciwnym razie moderator może ukarać punktami za spam czy też offtop.

 

 

Dokładnie.

Opublikowano

Nie jest zabronione.

Pojęcie odkopu nie istnieje już na forum, o ile wypowiedź ma sens i nadal trzyma się tematu.

W przeciwnym razie moderator może ukarać punktami za spam czy też offtop.

 

 

Dokładnie.

9509214106901691244311.png1395334787-U625839.png

 

 

|Moderator Terraria||Mpc Champion||Blue Member|

Opublikowano

Jestem na tak, widziałem kilka odkopanych tematów z przed lat w których ktoś pisał to co było już napisane wyżej(zresztą często tak się dzieje nawet w tych nie odkopanych tematach)

76561198053546969.png

Opublikowano

Odkop już nie istnieje.

NA nie.

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...