Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Reputacja - Drobne Zmiany W Nazwach.


D&G

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to by ciągle było to samo co jest o.0 jaki w tym sens ? o.0

chyba tylko w zmianie nazwy

 

Mogłyby być rangi typu Upity, Alkoholik ... :D

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

;) pomysł świetny.

ale od 250 do 800 jest tylko Kox. Może lepiej byłoby to podzielić.

np. 250 - 500

500 - 800

 

Co o tym sądzicie ?

ex Moderator Metin2 | ex Moderator 4Story


Opublikowano

Kiedyś było fajnie. Żadnych reputacji, debili, statusów, spamu.

Opublikowano

no niestety ... świat się zmienia... debile dorastają, dostają komputer na komunię po roku dostają internet i szukają "hakuw" do gier mmo ... czasem zdarza się że szukają aimbota nawet do Maple Story...

Admin Cienia
Opublikowano

;) pomysł świetny.

ale od 250 do 800 jest tylko Kox. Może lepiej byłoby to podzielić.

np. 250 - 500

500 - 800

 

Co o tym sądzicie ?

Tego nie da rady zrobć. :P

 

Ale czekam na konkretne propozycje zmian i od ilu pkt jeśli chcecie, jeśli nie to i tak nie szkodzi bo będą te aktualne.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Tego nie da rady zrobć. :P

 

Ale czekam na konkretne propozycje zmian i od ilu pkt jeśli chcecie, jeśli nie to i tak nie szkodzi bo będą te aktualne.

 

 

 

 

Zmienić nazwe sie da ale usunąc sie nie da i dodac nowych ?  B)

 

 

 

76561198001815076.png
Opublikowano

A czemu nie, nie rozumiem o co ci chodzi.

 

Jeśli dobrze zrozumiałem to napisałeś ze nie można zastapić przedziału 250-800, kilkoma np  250 - 500

500 - 800  :)

76561198001815076.png
Admin Cienia
Opublikowano

Można tylko to jest inaczej wyświetlane. Masz na pierwszym screenie.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Bywalec
Opublikowano

To ja jestem Kox :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Potrzebujesz avatara lub sygnaturę ?


Napisz prywatną wiadomość, pomogę !


Opublikowano

Dodajcie grafiki, dobrze by było, żeby zaufani ludzie koło tytułu/grupy mieli jakiś znaczek, że można im wierzyć, o ile da się zrobić

Kox jestem :D

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

ale nie rozumiem jaki to by mialo sęs ? wiele osób daje - za nic, więc osoba która pomaga, wystawia hacki, boty itp. ma w pizdu minusów więc to znaczyło by że jest nie wiarygodna ;/

Opublikowano

Jeżeli pomagasz, dajesz hacki, boty to nawet te kilka - nie zrobią na Ciebie wrażenia (no chyba, że multikonto ktoś zrobi)

Napisałem, żeby dawali znaczek za dobrą reputację nie złą

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

mój pomysł na range -2500 trochę wulgarny ale cóż xD - Skurwysyn z Piekła rodem :P

a np od -500 do -800 Ciota xD

BARDZO PROSZE O MINUSY, DAWAJCIE JAK NAJWIĘCEJ CHCE MIEĆ ICH JAK NAJWIĘCEJ NA MPC. PRZYCZYŃCIE SIE DO TEGO :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

I do tego ranking (top5) kto ma najwięcej - ^^ Tak samo jak jest z +

RKS MOTOR LUBLIN

 

 

 

 

 

 

WŁADCY WSCHODU !

Gość black_shadow
Opublikowano

Ehe. A chociaż ja chce dodać komuś repa lub odjąć to zawsze : "Akcja zakończona niepowodzeniem: Wykorzystałeś już dzienny limit pozytywnych głosów reputacji."

Gość black_shadow
Opublikowano

@Refresh. Może ktoś z Administracji / GM'ów wypowie się na temat mojego błędu ?

Gość black_shadow
Opublikowano

@3x Up. Ty nie kapujesz? Ja nie dodałem nigdy nikomu ani 1 plusa / minusa. A dalej nie mogę.

Opublikowano

up bo nasze rangi są źle skonfigurowane

i modzi i kidmodzi nie mogą dawać minusów i plusów..

Ja tam mogę bez problemu, chociaż na początku też mi to nie działało ;)

T_Bag_Prison_Break_Signature_by_inspawn.png
Opublikowano

up bo nasze rangi są źle skonfigurowane

i modzi i kidmodzi nie mogą dawać minusów i plusów..

 

 

 

 

Bug i tyle. Zostanie naprawiony ale nie poganiajcie tam Administratorów, to tylko "reputacja".

 

 

 

76561198001815076.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...