Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ashe? Morgana? - Prawdopodobnie rozwiązanie :D


.Bumek662.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obstawiam Zyre, Morgane, Shyv i Ashe. Liczę na Zyre, bo mało ma skinów :p

Opublikowano

To jest morgana i nie rozumiem sensu tego tematu :D Trzeba być ślepym żeby nie  widzieć morgany na tym splashu :) Nawet rito na Fb napisał że to morgana wieć po co ciągnać temat "TO ZAJRA NIE TO POPPY ALBO ASZE BO TAK H2W NAPISAŁO"

Opublikowano

Stawiam na urgota - wszystko na to wskazuje. Te wdzięki, te włosy itd... 100% URGOT!

 

 

Victorious URGOT Confirmed

 

yeeeeeeeeeeeeeeeeeah!

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Ludzie, robicie w związku z tym dochodzenia podobne do tych jak Tupolew się rozwalił. GGWP.
Toć widać że to jest Morgana. W zeszłym sezonie częstym pickiem była Elise - myk mamy Vic. Elise. Teraz częstym pickiem jest Morgana - no i myk, będzie morgana.

Untitled-1.png

When you walk up to opportunities door - don't knock it.

Kick that b*tch in, smile and introduce yourself.

Opublikowano

Sam postanowiłem przyjrzeć się bliżej tej sprawie.. poddałem analizie pewnego championa, i patrzcie.. oto efekt. 

 

25fcf74ce481e058f9fcc12e830904ea.png

 

Myślę, że nikt nie ma już wątpliwości do kogo będzie owy skin.

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

Ja myślę, że to będzie Mundo, a Wy?

Dokładnie, mam jeszcze jeden typ.

Dokładne myślę też nad Warwickiem.

Sam postanowiłem przyjrzeć się bliżej tej sprawie.. poddałem analizie pewnego championa, i patrzcie.. oto efekt. 

 

182121409059466840951.png

 

Myślę, że nikt nie ma już wątpliwości do kogo będzie owy skin.

Dobre, miałem kupić siona a tak to zaoszczędze 1350 IP. Dzięki Zią

Opublikowano

Banda ...... od kiedy wy gracie że nie wiecie do kogo to jak to jest Morgana nie żadna Ashe nie Zyra nie Poppy nic innego każdy rozumny gracz na pierwszy rzut oka zobaczył że to Morgana .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...