Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

End of Season Rewards and New Master Tier


Creative

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ludzie to nawet mówią, że Syndra (na Facebooku). Dylematy są teraz, okaże się już niedługo. Miejmy nadzieję, że nie zrobią nam żadnego faila xD

ezgif-com-effects.gif

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ludzie to nawet mówią, że Syndra (na Facebooku). Dylematy są teraz, okaże się już niedługo. Miejmy nadzieję, że nie zrobią nam żadnego faila xD

 

 

Nieee no gdzie Syndra :P Morgana : Korona , Uszy , Malunek , Oczy i to wystarczy .

Opublikowano

To teraz już wiesz :D Mi daleko do Golda, jeszcze 4 dywizje w Silverze xD Jakieś tydzień grania, przy moim farcie pół roku xD

Jesteś w Silverze a ustawiony Gold Tier...

 

@Top: Raczej Morgana gdyż ona jest grana od dłuższego czasu i wygląd się zgadza.

"Ogień topi lód, ale woda gasi płomień"

Opublikowano

beka, na tym gównie how2win mówią że 90% ashe

tak samo jak miał wyjść nowy champion a to był xerath xD

 

ładna morgana :G

Opublikowano

Kto się zakłada że to Morgana :P

Gościu, twoje jedyne posty w tym temacie to "Morgana 100%, bo korona, uszy i pelerynka niewidka", każdy widział już te twoje posty, więc się ogarnij i skończ spamować ciągle tym samym..

O7Kc8dF.png

Opublikowano

w czym on się różni od tego?

 

Przypomina Syndrę, Morganę i w jakimś stopniu Ashe.

 

Troszkę bardziej widoczne jest wszystko, ale i tak spekulacje są wokół Morgi i Syndry. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

@UP 

Rito traktuje Morgane w tym skinie jako midera. 

Topic:

Szczerze powiedziawszy przypomina mi trochę Zyrę.

sword_art_online_signature_by_tammypain-


Pomogłem?! Liczę na like! :)

Opublikowano

Nawet się cieszę że to morgana dostanie skina, lecz Support ma już Victorius skina :/.

IMO Przydał by się skin do ADC :)

Nie widzisz posta wyżej, Draven dostanie skina.

 

To będzie jednak Draven, potwierdzone info!

 

4572614090308291142180.jpg

Mam Gladiatora ale ten lepszy :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...