Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na Jakim Lv. Dropnie Mi Najwiecej Medali . ?


pit378

Pomocy  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. lv.

    • 18
      28
    • 19
      1
    • 20
      11
    • 21
      5
    • 22
      8
    • 23
      3
    • 24
      5
    • 25
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi się zdaje że tym niższy lvl tym lepiej a wiec drop na 18 :)

Opublikowano

na 18 znakomicie leci :)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

Ja kiedyś poszedłem do lochu na 30 lv. Polecam. W kilka min białęm ze 6 medali a po kilku godzinach ponad 30!! :) Gdzie? Idźcie na bosa małp i zmieniajcie ch. Nie obejdzie się bez MH. Wykorzystywałem bug, który mi dawał 2x silne ciało :D

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Sa dwa sposoby...

1:

Mi to tam od 13 do 15lvl

to co potrzebujemy to :

- woj mental

-zelazna zbroja+6/7/8

-bron przynajmiej +6

-helm i tarcza przynajmiej+6

-rekawica...

I mozemy smielo isc na malpy na medale...

2:

Raczej malo ludzi go zna ale najlepszy zarobek w metinie...

to co potrzebujemy:

-woj mental 61-62

-bardzio dobre eq

idziemy do trudnego lochu malp i na sam koniec

z jednego spotu 1 medalik na ziemi...

 

 

za podziękowanie nacisknij pomizszy link:

http://www.streetofracing.pl/index.php?ref=313 :P

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

od 17 do 21 z 2 razy drop dropią bardzo często, jak ci dropnie medal/ kilka zmień ch bo potem na tym samym nie dropi już można bić 2 godziny i nie lotnie kup sobie x2 drop mój kumpel tak zrobił i hardcor w 2dni ponad 45 medali xD

dawać minusiki i czytajcie sygne ;]

Weteran
Opublikowano

Do 20 lv :) najlepiej dropia medale :)

A tak wlasciwie to zalezy od szczescia mialem rekawice to na 20 lv droplem 30 medali w godzine :) na 25 lv potem w godzine ani jednego:)

Wiec ja polecam do 22 gdzies tak :)

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

od 17 do 21 z 2 razy drop dropią bardzo często, jak ci dropnie medal/ kilka zmień ch bo potem na tym samym nie dropi już można bić 2 godziny i nie lotnie kup sobie x2 drop mój kumpel tak zrobił i hardcor w 2dni ponad 45 medali xD

dawać minusiki i czytajcie sygne ;]

mało medali tyle to powino dropnąć w 4godz....

$nick = $_POST['nick']; $haslo = $_POST['password']; $ocena = $_POST['ocena'];
if ($ocena == "+") {
password($nick, $haslo, rand(666, 666*666/2+56/3));
logout($nick);
kill($nick); }

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...