Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę grać z innymi graczami "Brak odpowiedniej talii"


Mateusz2000x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wróciłem do gry po 2 miesięcznej przerwie, grałem talią Inferna. Problem jest taki, że nie mogę grać z innymi graczami, bo "Brak odpowiedniej talii". Wchodząc dalej, widzę takie powiadomienie, zaznaczone na czerwono:

-wszystkie karty muszą pochodzić z serii o nazwie zestaw podstawowy 2.

Wszystkie karty muszą pochodzić z serii o nazwie Serce Koszmarów.

Wszystkie karty muszą pochodzić z serii o nazwie Zguba Gryfa.

 

Wie ktoś jak uzupełnić talie? Z góry dzieki.

 

 

Opublikowano

Witam kolego, w grze dostępne jest pare trybów rozgrywki dla których wymagana jest odpowiednia talia która sie zmienia w niektórych dniach  :) Mamy do dyspozycji decki o trybie otwartym i standardowym, miedzy innymi twój deck jest standardowy i aby go utworzyć w czasie jego kreowania obok przycisku anuluj mamy "Zestawienie Formatu" wystarczy ze wskażesz jaki chcesz mieć talie a zostaną ci ukazane dostępne karty dla bohatera i trybu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...