Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

10 Aut Które Byście Chcieli Mieć


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Honda Civic 2,0 VTI 200 km z drobnymi dopinkami filtr usztywniacz etc .

Stosunek mocy do masy ? 5-10 Kg na 1 km :O

Latasz i na co komu ferrari enzo czy jakieś inne gówna ? Pozatym kto by ci do tego lał :)

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1.Łada

2.Fiat 126p

3.Polonez

4.Syrenka

5.Ford(gówno wort xD)Focus

6.Fiat CzinkoCzento

7.Garbus

 

To chyba na tyle :D

Opublikowano

1.reventon

2.reventon

3.reventon

4.reventon

5.reventon

6.reventon

7.reventon

8.mini-cooper :D

9.mazda rx-8

10.peugeot 308 cc

 

i nic innego

Opublikowano

Każda terenówka jest piękna, ale najbardziej mi się podobają niemieckie produkcje, typu volkswagen tiguan albo audi q7

 

Co do terenówek to tylko :

- Nissan Patrol

- Toyota Land Cruiser

 

Bo takie Q7 (pseudo-terenówka) to Ci w terenie nie pojedzie. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Ja od zawsze jestem fanem mustangow a przede wszystkim '65 oraz '69. Lecz jesli mialbym szanse miec innego nie odmowilbym ^-^

Nie pogardzilbym tez porshe : )

 

Wiec jako nr. 1 - MUSTANG !

2 - PORSHE

3 - Moglbybyc Bugatti Veyron, malo kogo na niego stac i potrafi opanowac taka bestie ale jednak cos w nim jest... Ze kazdy chcialby go miec...

Walmart_moonwalk_cart.gif?

Pozdro!

Opublikowano

bugatti veyron

 

maybach

 

bmw x6

 

pojebalo ci sie z tym bugatti bo to jest gowno jebane gowno ...

 

moj znajomy z wroclawia ma to i to gowno tyle pali ze na A4 od jednej stacji do 2 stacji paliw nie dociagnie a bmw x6 to chyba wersja jeep czyli nie wiem jak ty ale mnie nie interesuje.

 

co do mnie to zawsze kochalem VW najbardziej Golf IV ,a poza tym to ten nowy Opel Insygnia jest zajebisty :) Po pierwszej jeździe czułem się lepiej jak po 48 godzinach bez snu i po obudzeniu sie 12 godzin pozniej

Opublikowano

pojebalo ci sie z tym bugatti bo to jest gowno jebane gowno ...

 

moj znajomy z wroclawia ma to i to gowno tyle pali ze na A4 od jednej stacji do 2 stacji paliw nie dociagnie a bmw x6 to chyba wersja jeep czyli nie wiem jak ty ale mnie nie interesuje.

 

co do mnie to zawsze kochalem VW najbardziej Golf IV ,a poza tym to ten nowy Opel Insygnia jest zajebisty :) Po pierwszej jeździe czułem się lepiej jak po 48 godzinach bez snu i po obudzeniu sie 12 godzin pozniej

 

Hm... Watpie zeby twoj kolega mial Veyron-a, ale jesli ma to chyba Cie oklamal ^-^

Walmart_moonwalk_cart.gif?

Pozdro!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@up

 

jedyny w polsce osobiscie nie jechalem ,ale widzialem jak tym jezdzi i chlopak ogolnie zaluje ze to kupil lecz nadal to ma

Opublikowano

Toyota Supra FULL wymaksowana ;) turbiny nie turbiny ;P ja to bym chciał sobie zrobić jakiegos cara w NFS MW i kliknąć zeby mi sie w garazu pojawił :) oO

 

Ale obecnie, no nie ja ale Ojciec posiada Opla Calibre GT 2.1;) I Nie nażekam ;)

47a2cebcf2f4df95.png

Opublikowano

Corvette zr1 albo 2010 Chevy Camaro ^.^ , z realnych może leonka cuprę kiedyś =3 .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

s1rk0z4p0l uważaj bo ktoś ci uwierzy że twój znajomy ma Bugatti

Ale rzeczywiście takie Bugatti jeździ po Wrocławie.

http://www.v10.pl/Bugatti,Veyron,z,Wroclawia,3994.html

Ale i po Polsce troche aut tego typu jeździ np chyba po warszawie jeździ Czarne Ferrari Enzo

http://images12.fotosik.pl/54/4c77c90ccd51eadc.jpg

mroku.png

4711.jpg

32183.gif

,,klapa bagażnika jest jak teściowa - jak nie pierdolniesz, to się nie zamknie"

Opublikowano

sorry za double post miałem lagga przez wolny interent.

mroku.png

4711.jpg

32183.gif

,,klapa bagażnika jest jak teściowa - jak nie pierdolniesz, to się nie zamknie"

Opublikowano

A dokładniej jaki masz skuter bo ja jeżdżę od 2009r na czerwonym Rometem RXL 50 (4T) spokojnie zamykam nim licznik i mam wszystkie blokady założone.

mroku.png

4711.jpg

32183.gif

,,klapa bagażnika jest jak teściowa - jak nie pierdolniesz, to się nie zamknie"

Opublikowano

Ja tez wole motory teraz posiadam Ścigacza zarejestrowany na pojemność 50 ccm a posiada 125 ccm ;)

Yyyy.... Po co to czytasz ?:O

 

signreclusa.gif Dawaj Minusaa ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...