Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lenovo G50-70 z mediamarkt. Wart swej ceny?


NaimaD25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ostatnio w TV dopadła mnie reklama OMG od mediamarkt z laptopem Lenovo G50-70 za 1899 zł. Laptop ma procesor Intel core i3-4030U, grafikę Radeon 230M i 4GB ram(nie podam dokładnego linku bo strona mediamarktu robi mi straszne problemy :/)

Moje pytanie nr1: Czy jest wart swojej ceny? Czy sprawdzi się w grach? Też nie wymagam cudów za tę cenę, ale płynna rozgrywka w CS GO jest priorytetem. 

Pytanie nr2: Za tę cenę (do 2000zł) można kupić coś lepszego? 

 

PS.: Proszę mi nie proponować stacjonarek ;) 

Opublikowano

Pewnie że kupisz coś lepszego ;)

Lenovo G510 z i3 haswella i HD8750 i systemem Windows 8.1

Laptop posiada mocniejszy procesor, mocniejsza grafikę oraz lepszą baterię.

lub jeśli chcesz taniej to Lenovo G500h z i3 oraz HD8750 + Win 8.1 (jest to starszy model G510 różnica między nimi jest taka że posiada starszy model procesora lecz równie wydajniejszy niż w tym co podałeś z mediamarku i ma trochę słabszą baterie od G510) Ogólnie i tak wydajniejszy niż ten z media i do tego taniej :)

 

Laptopy które Ci podałem sprawdza się o wiele lepiej w grach jak i codziennym użytkowaniu.

 

Jak miał byś jeszcze jakies pytanko możesz napisać Pw lub na forum ;)

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<

 

Opublikowano

Lenovo G510 z i3 haswella i HD8750 i systemem Windows 8.1

 

Spójrz na karty są inne ;)

AMD Radeon HD 8750M jest o wiele wydajniejsza niż AMD Radeon HD 8570M

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...