Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka różnica jest między CS 1.6 a GO ?


z1xeN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wyżej. Jaka jest różnica między tymi seriami CS'a ?

Widze , że tu w GO są jakieś skrzynki itp. nie wiem ocb. ;dd

Opublikowano

w CS:GO dropią Ci skiny, które w 1.6 mogłeś sobie wgrac ale widziałeś je tylko Ty. Grafika jest też lepsza i masz więcej broni, mapy są trochę inne i nie ma tyle skanów co w 1.6.

lucyfergif.gif

Opublikowano

A więc jako że niektórzy w tym temacie mają ból okolic DUPY bo 1,79 euro za skrzynkę na spokojnie Ci wytłumaczę co i jak

 

- Lepsza Grafika

- Bardziej wymagająca gra (sprzętowo)

- W 1.6 masz jedną wersję m4 a tutaj masz m4a1-s albo m4a4 (-s ma tłumik m4a4 nie ma) Wersja z tłumikiem na start 20 w magazynku i 40 w rezerwie bez tłumika 30 na starcie 90 w rezerwie

- W CS:GO możesz dropić/kupować/sprzedawać/tworzyc skiny do broni 

- Skiny do broni (niektóre) mają naprawdę sporą wartość

- Dwa nowe granaty: wabik który daje symulacje strzału z danej broni i mołotov/zapalający który podpala dany teren na chwilę czasu

- Nowe mapy

- W większości broniach całkowicie zmieniony rozrzut broni względem 1.6

- Valve pod każdym względem stara się wprowadzać poprawki i nowości

- Valve w przeciwieństwie do 1.6 walczy z cziterami (czity zwykle są max 1/2 tygodnie niewykrywalne no chyba że płatne a potem lecą bany)

- System "mm" coś jak rankedy w lolu, dywizja etc.

- Osiągnięcia widoczne w profilu np: Zabij X ludzi z danej broni, wygraj 100 rund na mapie X itd itp.

- Liczba wygranych mixów w profilu

- Możliwość wygrania naprawdę sporej sumki np. Są skiny do noży które chodzą po 300 euro

- Możliwość stracenia naprawdę sporej sumki (otwarcie 1 skrzynki 1,79 euro)

- Można trafić bądź kupić bronie ze Stattrak'iem czyli że na broni jest licznik ile zabiłeś z tej broni ludzi.

 

I wiele wiele więcej, 40 zł ale polecam ;).

Drogi Moderatorze, za nim ponownie usuniesz moją sygnaturę daj mi znać za co, bo tak się nie robi :).

 

Bish_holo.gif

Opublikowano

To są dwie różne gry, w których są podobne modele postaci, kilka broni i mapki. Fizyka i grafika jest całkiem inna i strzela się całkiem inaczej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...